Ana Sayfa El Yapımı Hediyeler Harflerden Oluşan 16 El Yapımı Hediye Önerisi

Harflerden Oluşan 16 El Yapımı Hediye Önerisi

0
Paylaş

Sizi hediye seçeneklerimizle tanıştırmadan önce el yapımı hediye seçeneklerinin insanlar için ne anlama gelebileceğinden bahsetmek istiyoruz. El yapımı hediyeleri hazırlamak için harcayacağınız zamanın ve emeğin karşınızdaki insan için değeri büyük. Çünkü bir insana verilen değerin ölçüsü, ona ayrılan zaman ve emekle doğru orantılı olarak gelişir. Bunun bilincinde olan herkes el yapımı hediyelere daha çok önem verir ve sevdiklerini mutlu etmek için bu yolu seçer. Tabi bir de sevdiklerinizin zevkine uygun bir şeyler hazırlamaya çalışmanız bu hediye seçeneklerinin ne kadar değerli olacağının ikinci göstergesi. Şimdi bu bilgiler doğrultusunda sevgililer gününde sevgilinize, anneler gününde annenize ve aklınıza gelebilecek her özel günde veya hediye almak istediğiniz herhangi bir günde, hediye edebileceğiniz birbirinden güzel el yapımı hediyelerle tanışmak ister misiniz? İstersiniz, istersiniz…

Sevdiklerinizin baş harflerinden oluşan birbirinden güzel el yapımı hediye önerisi seçenekleriyle tanışmaya hazır mısınız?

El Yapımı Hediye Önerileri

Çerçeve Şeklinde El Yapımı Hediye Önerileri

1

Sevdiklerinizin evine güzel bir çerçeve hazırlamak isterseniz, bu güzel çerçeveyi sevdiklerinize özel bir hediye seçeneği haline getirebilir, sevdiklerinizi çok mutlu edebilirsiniz.

Çiçeklerden Oluşan El Yapımı Hediye Önerileri 

3

Sevdiklerinizin duvarına çiçeklerden bir buket hazırlamaya ve onlara kendilerini özel hissettirmeye ne dersiniz?

Düğmelerden Oluşan El Yapımı Hediye Önerileri

5

Sevdiklerinizin o güzel isim baş harfini, düğmeşler yardımıyla harika bir el yapımı hediye seçeneğine dönüştürmek istemez misiniz?

Fotoğraflardan Oluşan El Yapımı Hediye Önerileri

7

Sevdiklerinizle geçirdiğiniz en güzel anlarınızın fotoğraflarını güzel bir el yapımı hediye seçeneğine çevirebilir, sevdiklerinizi bu düşünceli halinizle çok mutlu edebilirsiniz.

Haritada Figürlü El Yapımı Hediye Önerileri

8

Coğrafyaya ilgisi olan sevdikleriniz için hazırlayabileceğiniz harika bir el yapımı hediye seçeneği.

Hasırdan Yapılan El yapımı Hediye Önerileri

9

Hasır kumaşları seven sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en güzel hediye seçenekleri.

İplerden Elde Edilen El Yapımı Hediye Önerileri

10

Sevdikleriniz için onlara mesaj vereceğiniz güzel bir hediye hazırlamak isterseniz, bir karton renkli ipleri kullanarak bu hediyeyi kolaylıkla elde edebilirsiniz.

13

Işıkları Kullanarak Elde Edilen El Yapımı Hediye Önerileri

14

Aşkınızı anlatmanın en aydınlık yolu!

İlginç El Yapımı Hediye Önerileri

17 19 20

Mesaj İçeren El Yapımı Hediye Önerileri

22

Sevdiklerinize vermek istediğiniz mesajı onlara kendi ellerinizle hazırlayacağınız süslemelerle verin. Sevdikleriniz bu hediye seçeneklerine bayılacaklar.

En Şık El Yapımı Hediye Önerileri

23

Tahtalardan Elde Edilen El Yapımı Hediye Önerileri

24

En Güzel Kapı Süsleri

27

Anneler gününe özel bir şeyler arıyorsanız, “Anneler günü hediyesi olabilecek el yapımı vazolar” başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Sevgilinize el yapımı bir hediye etmek istiyorsanız da sevgiliye en romantik el yapımı hediyeler yazımıza göz atmaya ne dersiniz?

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.