Ana Sayfa Ev Dekorasyon Ürünleri Hayalleri Süsleyen Yeşiller İçindeki Evler

Hayalleri Süsleyen Yeşiller İçindeki Evler

0
Paylaş

Doğasever dostlarınıza, sevgilinize ya da ailenize doğum günü hediyesi bulmak çok kolay. Doğayı çağrıştıracak birçok hediye tasarlanıp piyasaya sürülüyor. Üstelik bu doğa ürünlerini bulmak için mağaza mağaza gezmenize de hiç gerek yok. İnternet üzerinden de kolayca sipariş verebilirsiniz.

Hem doğayı çağrıştıran hediyeyi hem de doğanın güzelliklerini yansıtan fotoğrafları birlikte inceleyelim. Gördükçe dinginlik verecek, mental yorgunluğunuzu azaltacak toprak ve bitkileri yakınınızda bulundurmanızda yarar var. Uzmanlara göre ofis ya da ev içinde yer alan birçok bitki kişilerin ruh sağlığını olumlu anlamda etkilediği söylenmektedir.

Basit ve Pratik Bahçe Saksısı

Herkesin kullandıktan sonra attığı tahta kasaları değerlendirmeye ne dersiniz? Ayrıca değerlendirmekle kalmayıp bahçenize de farklı bir hava kazandırabilirsiniz. Kasaları birbirinin üzerine sabitledikten sonra bahçe saksısı ortaya çıkacak. İçini toprak ve yepyeni çiçek ya da sebze tohumları ile doldurun işte bu kadar basit.

El Yapımı Minik Saksılar

Arkadaşlarınıza da hediye edebileceğiniz bu sevimli çiçekleri kendiniz de kolayca yapabilirsiniz. Büyük el becerileri istemeyen bu sevimli saksılar sizi korkutmasın.

Bardak, eski porselen kaplar ya da toprak doldurulabilecek herhangi bir eşya. Ufak bir not eğer cam bardak, kase gibi ürünleri saksı olarak kullanmak istiyorsanız toprağı dökmeden önce dekorasyon taşlarını kullanın. Böylece daha şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Doğum Günü Hediyesi Minyatür Bahçeler

Mutlu Yıllar Minyatür Bahçe

Mutlu yıllar demek için bundan daha güzel bir hediye olabilir mi? Doğayı masaüstüne taşıyan bu özel hediye, minyatür bahçe olarak adlandırılıyor. Adından da anlaşılacağı üzere bahçe kültürünü yansıtıyor. İster sevgilinize isterseniz de ailenize bu doğum günü hediyesini armağan edebilirsiniz.

 

Biz Bize Minyatür Bahçe

Kişiye özel hediyelerde sınır yok desek yeridir. Bu sevimli minyatür bahçe de kişiselleştirilen ender hediyelerden birisi. İster çocuğunuza isterseniz de eşinize adının yazılı olduğu bahçeli fincanı hediye edebilirsiniz.

Seninle Dünyam Daha Güzel Minyatür Bahçe

Dünyaya yeni gözlerini açanlar için de minyatür bahçeleri hediye edebilirsiniz. Yeni doğum yapanlara hediye almak geleneklerimizdendir. Yeni bebek sahip olanlar için temsili bebeğin de olduğu bu sevimli minik bahçeyi armağan edebilirsiniz. Dekoratif olarak da oldukça ilgi çekici olan “seninle dünyam daha güzel minyatür bahçe” kişiselleştirilebiliyor.

 

 

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.