Ana Sayfa Hediye Hiçbir Yerde Göremeyeceğiniz Duvar Saati Modelleri

Hiçbir Yerde Göremeyeceğiniz Duvar Saati Modelleri

1
Paylaş

 

1

Yaklaşan anneler günü için anlamlı bir hediye arıyorsanız, ahşap görünümlü duvar saati tam size göre bir hediye. En değerli varlığınız annenize onunla zamanın ne kadar değerli olduğunu anlatmanız için ahşap görünümlü duvar saati mükemmel bir seçenek.

 

 

Yeni Annelere Özel Ahşap Duvar Saati

16

Yeni doğum yapacak eşinize, doğacak çocuğunuz adına güzel bir hediye almak isterseniz ona “yeni annelere özel ahşap duvar saati” alabilir, eşinizi bu güzel bekleyiş anlarında çok mutlu edebilirsiniz.

 

Şaşkın Bakışları Üzerine Çekecek Duvar Saatleri

 

2

Arkadaşınıza veya sevgilinize biraz muzur bir hediye almak istiyorsanız, “carla mara kama sutra cam duvar saati” tam size göre. Görenlerin gözlerini fal taşı gibi açacağı bu duvar saati ile esprili bir hediye alacak olmanın keyfini çıkarın.

 

 

3

 

Disko ayağınıza geldi! Carla mara disko topu cam duvar saati ile evinize disko havası verecek, ne kadar eğlenceli olduğunuzu herkese kanıtlayacaksınız.

Sevgiliye Hediye Edilebilecek Duvar Saatleri

 

4

Sevgilinize güzel bir hediye seçeneği arıyor, onu mutlu edecek bir şeyler bulmak için yanıp tutuşuyor musunuz? O halde sevgiliniz için “kalbim seninle atıyor cam duvar saati” alabilir, onu dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz.

 

5

Sevgiliniz olmadan geçen zamanın anlamı yok ve siz bunu haykırırcasına ona anlatmak istiyorsunuz. O halde sevgilinize bu duvar saati ile en güzel duygularınızı kolaylıkla anlatacaksınız.

 

6

 

Yıldönümünüzü hiçbir zaman unutmayacağınızı sevgilinize anlatmak için harika bir seçenek. Sevgiliniz bu jestinize bayılacak.

 

 

Dikkat Çekici Duvar Saatleri

 

7

 

İlginç duvar saatleri ile dostlarınızı, sevgilinizi, annenizi, babanızı şaşırtmak istiyorsanız, onlara kikkerland duvar saatleri hediye edebilirsiniz.

 

8

 

Anneler günü yaklaşıyor da babalar günü yaklaşmıyor mu? O halde yavaş yavaş biricik babanıza hediye alma planları yapmalısınız. Esprili bir hediye seçeneği babanıza eğlenceli bir babalar günü geçirteceksiniz.

Tekerlek Tasarımlı Duvar Saati

14

 

Farklı bir hediye seçeneği mi? O halde size en çok tekerlek tasarımlı duvar saati almak yakışır.

 

Matematikseverlere Özel Duvar Saatleri

 

9

 

Etrafınızda matematik seven nadir insanlar varsa, onlara karekök cam duvar saati hediye edebilirsiniz. Matematik sevmeyenler saatin kaç olduğunu anlamakta biraz zorluk çekecekler.

 

 

10

 

Bu matematik duvar saati biraz daha üst seviye matematik bilgisi içerir!

 

11

 

Bu duvar saatini hediye edeceğiniz sevdiklerinize, güzel bir de hesap makinesi hediye etmeyi ihmal etmeyin!

 

 

Ruletseverlere Duvar Saati

 

12

 

Rulet seven sevdikleriniz mi var? O halde onlara rulet cam duvar saati hediye etmeniz için gereken tüm şartlar oluşmuş durumda.

 

Sporcu Kişiliğe Sahip Olanlara Özel Duvar Saatleri

 

13

 

Futbolseverler bu duvar saatine bayılacaklar. Duvarlarının en güzel köşesini aldığınız futbol topu cam duvar saatine ayıracaklar.

 

 

15

 

Tabi basketbolseverleri de unutmamak lazım değil mi?

 

 

Eğer sevgilinize özel duvar saatleri arıyorsanız, sevgiliye ilginç duvar saatleri başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

1 Yorum var

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.