Ana Sayfa Sevgililer Günü Hediyeleri İlk Sevgililer Günü Hediyeleri Fikirleri

İlk Sevgililer Günü Hediyeleri Fikirleri

0
Paylaş

Alacağınız ilk sevgililer günü hediyeleri sizin için de unutulmaz bir şeyler olmalıysa, birbirinden romantik hediye seçeneklerimizi mutlaka görmelisiniz. Sevgilinizin senelerce anlatacağı hatta ilk olarak çocuklarınızdan başlayıp daha sonra torunlarınıza kadar uzanan bir romantizm serüveni olacak. Dolayısıyla tercih edeceğiniz hediye de dillere destan ve sizi senelerce en iyi şekilde temsil edebilecek bir şeyler olmalı…

 

 

 

İlk Sevgililer Gününde Sevgiliye Ne Hediye Alınır? 

Kişiye Özel Şıpsevdi Kupa Bardak

Aşkınızı temsil edecek şıpsevdi kupa bardağımızla unutulmaz bir sevgililer günü geçirebilirsiniz. Kupa bardağın ahşap kapağına sevgilinizle isimlerinizi ve dilediğiniz tarihi yazdırabiliyorsunuz. Kupa bardak şıpsevdi sakız ile ağzına kadar dolu olarak tarafınıza gönderilmektedir.

 

 

Kişiye Özel Aşık Emojiler 3’lü Yastık Seti

Whatsapp aşıklarının favorisi olacak harika bir hediye önerimiz var! 🙂 Emoji şeklinde tasarlanmış 3’lü yastıkların birinde sevgilinizle isimleriniz yazılı olacak.

 

Love Kokulu Taşlı Hediye Sepeti

Love ve gül kokulu taşların bulunduğu romantik hediye kutusu şirin peluş ayıcığıyla birlikte gönderilmektedir. Ürünlerin hepsi şık bir şekilde tüle sarılıp tarafınıza ulaştırılmaktadır.

 

Kişiye Özel Aşk Mesajlı Kalp Saat

İlk sevgililer günü hediyenizi tercih edeceğiniz ürünle unutulmaz kılmak istiyorsanız, üzerine istediğiniz mesajı yazdırabildiğiniz akrilik kalp saate ne dersiniz?

 

Aşkbiyotik

Alacağınız ilk hediyenin sevgilinizin şimdiye kadar sahip olmadığı farklılıkta olmasını istiyorsanız, içerisindeki kapsüllerde romantik mesajların yazılı olduğu kağıtlar bulunan aşkbiyotik sevgilinizi fazlasıyla şaşırtacak.

 

Aşk Balonu Kare Yastık

Hediyenizin sevgilinize bundan sonra size hep soracağı “Beni seviyor musun?” sorusuna cevap niteliğinde olmasını istiyorsanız, üzerine isim yazdırabildiğiniz aşk balonu kare yastık ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

 

Kalpli Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı

Hem marjinal hem de romantik hediye arayanların dikkatine! Hediyenizle sevgilinizi onure etmek istiyorsanız “Yılın En İyi Sevgilisi” Oscar ödülümüzü kaçırmayın.

 

Kişiye Özel Kalp Kutuda Konuşan Kalp Puzzle

Üzerine dilediğiniz mesajı yazdırabildiğiniz, 3 farklı tasarım modeli bulunan kalp puzzlelerimiz romantik kalp kutusuyla birlikte iki adet kalp çikolatayla gönderilmektedir.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.