Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Kahve Sever Annelere Özel Anneler Günü Hediyeleri

Kahve Sever Annelere Özel Anneler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Annelerimiz yeryüzünde en çok değer verdiğimiz kişi olmalıdır. Bütün dünya bir yana annem bir yana diyorsanız siz de bizdensiniz 🙂 Durup dururken hayırsız bir evlat olmanın bir mantığı yok öyle değil mi? 🙂  Elbette ki, hepimiz bu özel günde annemize seçtiğimiz özel bir hediye ile teşekkür edecek ve ona şükranlarımızı, minnettarlığımızı bir kez daha göstermeye çalışacağız. Anneler günü hediyeleri seçerken, asıl amacımız tabi ki de, anne sevgisini ve değerini en iyi şekilde yansıtacak, ona verdiğimizde de mutlu edecek hediyeler bulmak! Hayatta en değer verdiğimiz insanlardan biri olan annenize anneler gününde bir hediye almayacak mısınız yoksa? Cevabınızın hayır olduğunu düşünmüyoruz kesinlikle. O halde hediyesiz bir anneler günü geçirmek istemiyorsanız ne yapacaksınız? Ne tür hediyeler alacaksınız annenize? Bize kalırsa bunların hepsinden önce annenizi çok iyi tanıyor olmanızda ve ona göre bir sonuca varmanızda fayda var.

Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır” sözünü bilmeyen yoktur herhalde. Annelerin yemekten sonra yaptıkları kahve keyifleri çok meşhurdur. “Hadi kızım yap bi kahve de içelim” sözünü bu zamana kadar belki yüzlerce kez işitmişsinizdir. İşte bu kadar sıklıkla bu lafı işitiyorsanız anneniz tam bir kahve tutkunu demektir. Bu yüzden annenize alınabilecek en güzel anneler günü hediyeleri de bu kahve sevgisiyle bağlantılı olmalıdır. Annenizin seveceği, gördüğü anda size kocaman bir şekilde sarılacağı anneler günü hediyesi seçeneklerimizi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Unutmayın ki, anneler en kutsal varlıklardır ve her zaman hatırlanmayı hak ederler.

 

Kahve Tutkunu Anneler için Anneler Günü Hediyeleri

1. Kahve Makinesi;

qczjsfqsi0syaqcwur6m

Anneniz canı istediği her han taptaze kahveler içebilsin diye ona alacağınız kahve makinesi, başından ayrılmayacağı bir hediyeye dönüşecektir.Alışkanlıklarına sıkı sıkı bağlı olup, her yemekten sonra Türk kahvesi içen annelere pratiklik açısından kahvesi makinesi güzel bir hediye olabilir. Tatlının yanında şekersiz, sütsüz mis gibi normal kahve içen annelere de kahve makinesi güzel bir hediye tercihi olur! Bizler her zaman rafa kalkacak hediyeler dışında anneler günü hediyeleri olarak annenizin hep kullanabileceği hediyelere yönelmenizi tavsiye ediyoruz.

 

2. Kahve ve Çikolata Kanvas Tablo;

Kahve ve çikolatalardan oluşan bu şık kanvas tablo, kahve tutkunu olan annenize verebileceğiniz en güzel dekoratif ürünler arasında…

 

3. Bakır Fincan Seti;

ozel-islemeli-Bakir-Kahve-Takimi

Annenize alacağınız bakır ve nostaljik görünümlü fincan seti ile, ona mutluluk dolu Türk kahveleri sunması için bir fırsat vermiş olacaksınız.

 

4. Tam Takım Kahve Seti;

 

Hot-item-7pcs-deluxe-coffee-gift-set-packed-in-gift-box-fast-shipping-

Tam takım kahve setine anneniz bayılacak! Kahve ile alakalı her şeyin elinin altında olacağı bu setle onu çok mutlu edeceksiniz.

 

5. Analı Kızlı Kahve Fincan Takımı;

ikili_bodo_kutuda_fincan_takimlari_hediyelik_amacli_turk_kahvesi_setleri_kurumsal_promosyonlar

Kahvaltı sonrası annenize bir parça mutluluk vermek için ona alacağınız ikili fincan takımı ile hem çok özel bir hediye sunmuş hem de ona sevdiği bir şeyi her gün yeniden vermiş olacaksınız.

6. Keep Calm and Kalk Bana Bi Kahve Koy Kupa Bardak;

Annenizin kahveye olan düşkünlüğünü esprili bir şekilde yansıtabileceğiniz bu kupa bardağa ne dersiniz? Keep CALM and KALK Bana Bi Kahve Koy kupa bardak, annenizi en çok mutlu edecek hediyelerden biri olmaya geliyor.

 

7. Kahve Öğütücü;

Kahve-Öğütücü-300x240

Genellikle gerçek tiryaki annelerimiz kahve aldıkları yerden kahvelerini öğüttürürler veya daha önce öğütülmüş kahve almak zorunda kalırlar. Gerek Türk kahvesi, gerekse filtre kahve seven annelerimize alabileceğimiz bu hediyemiz ile kahve seven annemize taze öğütülmüş kahve içme zevkini her daim sunmuş oluruz.

 

8. Kendinizin de Yapabileceği Kahve Seti;

coffee_gift_basket

Bu anneler gününde annenize alınabilecek en güzel anneler günü hediyesi içerisinde, 1 paket kahve,1 adet çikolata ve annenize özel hazırlatabileceğiniz bir mektuptan oluşan bir takım hazırlayabilirsiniz. Bu özgün takıma anneniz bayılacak 🙂

 

9. Elektrikli Cezve;

129769

Türk kahvesi keyfinden vazgeçemeyen anneniz; elektrikli cezveleri ve yine özel tasarım Türk kahvesi fincanlarını çok sevecektir.

 

10. Günlük Kahve;

13-kahve-satin-al

 

Günlük Kahve şimdi anneleriniz için özel paketinde. Kahve keyfini sevdiklerinizle paylaşmak artık çok daha güzel. Filtre kahve (French Press), Türk Kahvesi, Espresso,Filtre Kahve olarak istediğiniz ürünü bu paketlerde alabilirsiniz.:)

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.