Ana Sayfa Sevgililer Günü Hediyeleri Kırık Kalpleri Tamir Edecek Sevgililer Günü Hediyeleri

Kırık Kalpleri Tamir Edecek Sevgililer Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Gururun araya girmesiyle ortadan kalkan aşkları geri getirecek birbirinden renkli sevgililer günü hediyeleri fikirlerimizle mutlaka tanışmalısınız. Aşk sadece sevmek ve sevilmekten ibaret değildir. Aşk esasında gülü dikenleriyle sevebilmek demektir. Sadece mutlu günlerde sevgilinizin yanında olmanız değil, kavga ettiğiniz zamanlarda da sevgilinizin kalbini kırmadan sorunlarınızın üstesinden gelebilmenizdir.
Her ilişkide muhakkak her şey dört dörtlük ilerlemez. Kimi çiftler vardır ki, aşk hayatlarının mükemmel gözükmesi sizi kendi aşk hayatınız konusunda endişelendirir. Mutlu çiftler sorunlarla başa çıkmanın yolunu kalp kırmadan bulabilen çiftlerdir. Siz de sevgilinizin kalbini kırdıysanız 14 Şubat’ı fırsat bilin ve sizin için seçtiğimiz en güzel hediye fikirleriyle sevgilinizi aşk dolu karşılayın!

Aşkınıza Renk Katacak Sevgililer Günü Hediyeleri

Gelin Çiçeği Damat Şapkası Kare Yastık

Sevgilinizin kalbini fethetmenin en temel yolu onunla ciddi düşündüğünüzü ona hissettirmenizdir. Gelin çiçeği, damat şapkası tasarımıyla dikkat çeken şık yastık ürünümüz kişiye özeldir ve üzerinde sevgilinizle isimleriniz yazılı olacaktır.

 

Kişiye Özel İsimli ve Kalpli Sevgili Kol Saatleri

Şirin karikatür tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak sevgili kol saatlerine, sevgilinizle isimlerinizi yazdırarak birlikte unutulmaz bir sevgililer günü yaşayabilirsiniz.

 

Sırt Sırta Kare Yastık

Tüm zorlukların üstesinden beraber geldiğiniz sevgilinize aşk dolu bir hediye vermek istiyorsanız, sırt sırta vermiş çiftlerin tasarımının bulunduğu yastık seçeneğimize sevgilinizle isimlerinizi ve mesajınızı yazdırabiliyorsunuz.

 

Aşkımıza Köpekler Şahit Hediye Sepeti

İçi draje dolu minik kalp şişe, yumuşacık peluş köpek ve duygularınıza tercüman olan cümlelerin yazılı olacağı kırmızı mesaj kağıdının yer aldığı romantik hediye sepeti unutulmaz bir sevgililer günü hediyesi olmaya aday!

 

Kişiye Özel İnsan Silüet Kalpli İki Harf Kolye

 

İnsan silueti şeklindeki kalpli ve harfli kolye, sevgilinizle tam bir aşk timsali olduğunuzu hatırlatacak nitelikte! Kolyenin zincirinin iki ucuna sevgilinizle isimlerinizin baş harfleri yer alacak.

 

Ayıcıklı Kokulu Taş Hediye Sepeti

Yumuşak peluş ayıcık, kalpli çikolatalar ve mis gibi kokan gül kokulu taşları ile mutluluk ve aşk sinyali veren hediye sepeti eminiz sevgilinizin de büyük beğenisini kazanacak.

 

Seni Çok Seviyorum Ayıcıklı Şeker Kovası

Sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinize vurgu yapacak bir sevgililer günü hediyesi almak istiyorsanız içerisinde leziz şekerlerin, şirin ayıcığın ve süs kalp çubuğun bulunduğu “Seni Çok Seviyorum” mesajlı şeker kovasını hediye edebilirsiniz.

 

Sevgililere Özel Şirin Aşıklar Çikolata

Şirin çöp adam ambalajında “Seni seviyorum” yazan 20 adet çikolatan oluşan bu şık kutu, sevgilinizle ağzınızın tadı bir an bile bozulmasın diye var. Siz de hem romantik hem de lezzetli bir sevgililer günü hediyesi arıyorsanız bu çikolataları tercih edebilirsiniz.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.