Ana Sayfa Ev Dekorasyon Ürünleri Kişiye Özel Kanvas Tablo Fırsatları

Kişiye Özel Kanvas Tablo Fırsatları

0
Paylaş

Birçok yerde ve dekorasyon mağazalarında karşımıza çıkan kanvas tablolar hakkında bilgi edinmek ister misiniz? Kişiye özel kanvas tablo fırsatlarını sizler için inceledik… Son yıllarda oldukça popüler olan kanvas tablolar, kanvas kumaşı ve çıtalarla oluşuyor. Kaliteli baskısı ve büyük ölçüleri sayesinde birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

Sadece yeni evliler değil evini yeni baştan dekore etmek isteyenlerin de ilk tercihi kanvas tablolar oluyor. Fotoğraflar ve posterlerle dekore etmek isteyenler için ise oldukça masrafsız bir seçenek olduğuna şaşırmamak gerek. Kişiye özel kanvas tablo siparişi verirken tek yapmanız gereken yazılmasını istediğini metni ve fotoğrafları göndermek. Sadece birkaç adımda kişiye özel kanvas tabloya kavuşabilir, evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Kişiye Özel Tablo Yaptırmak 

 

Kolajlı kanvas tablo modellerini kullanarak birden fazla fotoğrafı bir tabloda birleştirebilirsiniz. Üstelik üzerine baş harflerinizi de yazdırma şansınız var. Oldukça romantik bir hediye değil mi?

Çiftler de kendilerine özel kanvas tablo tasarlayıp sipariş verebilirler. Özellikle sevgililer günü hediyesi olarak kanvas tablolar tercih ediliyor. Romantik tasarımlı kanvaslar sevgilinizi kesinlikle etkileyecektir. Üzerine isimlerinizi, tarih ve özel mesajınızı yazabileceğiniz tablolar dilediğiniz çerçeveyle gönderiliyor.

Özel Günler İçin Kanvas Tablo Modelleri

Belki dedeler günü yok ama dedelerin de nihayetinde bir baba olduğunu unutmayalım. Hem dede oldular diye babalar günü kutlanmayacak diye bir kural mı var? 🙂 Örnekte görüldüğü gibi dedeniz için bile kanvas tablo yaptırabilirsiniz.

Anneler gününde annenize hediye olarak kanvas tabloları tercih edebilirsiniz. Kadınların dekoratif ürünlere olan ilgisini hepimiz biliyoruz. Güzel bir söz ve fotoğrafla kişiye özel olarak tasarlanan kanvasları mutlaka incelemelisiniz.

Hazır babalar günü yaklaşmışken babalar gününe özel kanvas tablo modellerine de göz atalım. Yine kişiye özel olarak tasarlanan bu tablo da babaya hediye seçenekleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Babanıza iletmek istediğiniz sevgi mesajları ve fotoğraflarla hazırlanan tablo farklı renk seçeneklerine de sahip.

Bir diğer babalar günü kanvas tablo modeli de nostalji kokuyor. 🙂 Her yaşta yakışıklı olan babanıza sevineceği bir sürpriz yapabilirsiniz. Fotoğraf, fotoğraf tarihi ve özel mesajınızla hazırlanan kavas tablo evin en güzel köşesini sizce de hak etmiyor mu?

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.