Ana Sayfa Doğum Günü Hediyesi Kitap Kurtlarına Özel Doğum Günü Hediyeleri

Kitap Kurtlarına Özel Doğum Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Kitap okumayı çok seven, kütüphanesini hayatının merkezine koyan tanıdıklarınız vardır elbet. Yoldan geçen herhangi birine “Kitap okumayı seven birine doğum günü hediyesi olarak ne almalıyım?” diye sorsanız alacağınız cevap hiç şüphesiz “kitap” olacaktır. Ama siz bu kadarla kalmak istemiyor, daha farklı bir hediye almayı düşünüyorsanız, kitap kurtlarına hediye edilebilecek oldukça ilginç fikirlerimiz mevcut.

Kitap okuma alışkanlığı kazanmış birisine gerçek hayatı sevdirmeniz oldukça güçtür. Çünkü kitap okumayı hayat felsefesi haline getiren birisi dünyanın gerçek halinden haz almaz. İç dünyasındaki roman karakterleriyle çok daha mutludur. Bu duyguyu yaşayan sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz en güzel doğum günü hediyesi fikirlerimizi sizler için sunuyoruz.

Kitapseverlere Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır? 

Birbirinden İlginç Kitap Ayraçları

kitap-kurtlarina-ozel-dogum-gunu-hediyeleri-1

Kitapları, sayfalarını kıvırmaya kıyamayacak kadar çok sevenler bu ilginç tasarıma sahip kitap ayraçlarını da çok sevecekler. Sevdiklerinizin, her kitap okuduklarında kulaklarınızı çınlatmalarını isterseniz onlara kitap ayracı hediye edebilirsiniz.

Kitap Tasarımlı Kolye Modelleri 

kitap-kurtlarina-ozel-dogum-gunu-hediyeleri-2

Kitap tasarımlı kolye modelleri, tüm kitap kurtlarının büyük bir gururla boyunlarında taşıyacağı bir hediye olacak.

En İlginç Kitaplıklar

kitap-kurtlarina-ozel-dogum-gunu-hediyeleri-3

Farklı tasarıma sahip kitaplıklar sayesinde odanızın atmosferini değiştirmeye ne dersiniz? Siz de kitaplığına baktığı zaman mutlu olan insanlardan biriyseniz, kütüphanenizi görmek istediğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz.

Konforlu Kitap Okuma Koltukları 

kitap-kurtlarina-ozel-dogum-gunu-hediyeleri-4

TÜYAP‘ı yakından takip eden, kitap denildiği zaman onun için akan sular duran sevdiklerinize kullanışlı bir doğum günü hediyesi vermek istiyorsanız, kitap okuma koltukları doğru seçim olacak.

Kitap Okuma Tepsileri

kitap-kurtlarina-ozel-dogum-gunu-hediyeleri-8

Hiçbir zaman engel tanımayan, yatarken, yemek yerken kitap okuyan yakınlarınıza kitap okuma tepsisinden hediye ederek en doğru eylemlerden birini yapmanın keyfini çıkarın.

En İlginç Kitap Tutucular 

kitap-kurtlarina-ozel-dogum-gunu-hediyeleri-5

Kütüphanenize renk katacak aksesuarlara ne dersiniz? Kitaplarınızı sabitleyecek bu kitap tutucular hem çok kullanışlı hem de çok renkliler…

Kitap Tasarımlı Yüzükler

kitap-kurtlarina-ozel-dogum-gunu-hediyeleri-6

Aksesuarlarınızla bile tam bir kitapkolik olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz. Kitap tasarımlı yüzükler eminiz tüm kitap tutkunlarının çok hoşuna gidecek.

Kitap Okuma Aydınlatmaları 

kitap-kurtlarina-ozel-dogum-gunu-hediyeleri-7

Karanlığınızı aydınlatarak kitap okumanıza vesile olacak bu aydınlatmalardan her eve lazım. İster mini lamba ister ışıklı gözlük isterseniz de dekoratif aydınlatmaları tercih edebilirsiniz. Kitap okumamak için hiçbir nedenimiz kalmayacak gibi… 🙂

 

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.