Ana Sayfa Hediye Müşteri Sadakatini Artıran Kurumsal Hediye Önerileri

Müşteri Sadakatini Artıran Kurumsal Hediye Önerileri

0
Paylaş

İş hayatında tertemiz bir sayfa açanların, yaptığı başarılı çalışmaların her yerde yankılanmasını isteyenlerin en çok ihtiyaç duyduğu kurumsal hediye seçeneklerimizle destekçiniz olmaya geliyoruz. “Reklamın iyisi kötüsü olmaz” düşüncesini benimseyenlerin yeni sloganını “En iyi reklam benim reklamım olmalı” fikrine dönüştürecek en güzel kurumsal hediye alternatiflerimizle siz de adınızı herkese duyurmaya hazır olun!

Birbirinden Orijinal Kurumsal Hediye Seçenekleri 

Logolu Tişörtler ve Tekstil Ürünleri

 

musteri-sadakatini-artiran-kurumsal-hediye-onerileri-1

Şirket adının tişörtlerde yer almasını kim istemez ki! Çalışma grubunuzdaki kişilerin işine olan bağlılığını ve ciddiyetini artıracak logolu tişört ve tekstil ürünlerinin daha farklı tasarım modelleri de bulunmaktadır.

 

Kurumsal Duvar Saatleri

musteri-sadakatini-artiran-kurumsal-hediye-onerileri-2

Sürekli göz önünde olmaktan daha güzel reklam mı olur 🙂 Şirket logonuzun ve sloganınızın yer alacağı bu duvar saatlerini siz de çalışanlarınız ya da müşterileriniz için hazırlatabilir ve işinizi ne kadar çok sahiplendiğinizi herkese gösterebilirsiniz.

 

Kurumsal Kaşeler

musteri-sadakatini-artiran-kurumsal-hediye-onerileri-3

İşinize hız kazandıracak kaşelere ihtiyacınız varsa, çalışanlarınıza pratiklik katacak ve dilediğiniz şekilde hazırlanabilen bu kaşeleri kaçırmayın!

 

Logolu Kupa Bardaklar

musteri-sadakatini-artiran-kurumsal-hediye-onerileri-4

Sloganınız daima “işimi ciddiye almalıyım ki, başkaları da beni ciddiye alsın!” mesajını içermeli. Bu sloganınızı hayata geçirmek için üzerinde şirket logonuzun ve sloganınızın yer alacağı bu kupa bardaklarla başlangıç yapabilirsiniz.

 

Kurumsal Poster Tasarımları

musteri-sadakatini-artiran-kurumsal-hediye-onerileri-5

Yeni açtığınızın işinizi herkese görsel bir şölen misali duyurmaya ne dersiniz? Tasarım kurumsal posterleri dilediğiniz gibi düzenleyebiliyor ve metinlerini istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Ve tabii ki poster tasarımlarının çok daha farklı modelleri de bulunmaktadır.

 

Tasarım Kartvizitler

musteri-sadakatini-artiran-kurumsal-hediye-onerileri-6

Zaman mekan tanımadan iş tanıtımınızı yapabileceğiniz şık tasarım kartvizitlere mi ihtiyacınız var. O halde en doğru adrestesiniz!

 

Kurumsal Broşür Tasarımları

musteri-sadakatini-artiran-kurumsal-hediye-onerileri-7

Diğer firmalardan, sizi bir adım öne çıkarma potansiyeline sahip tasarım broşürlere sahip olmak ister misiniz? Firma logonuzu ve bilgilerinizi dilediğiniz gibi yerleştirebildiğiniz bu broşürlerin farklı modelleri de bulunuyor.

 

Diğer Kurumsal Ürünler

musteri-sadakatini-artiran-kurumsal-hediye-onerileri-8

Sizi temsil edecek ve siz olmasanız bile reklamınızı başarılı bir şekilde yapacak brandalara ihtiyacınız varsa, kurumsal firmalar için hazırladığımız brandaları görmenizi tavsiye ederiz. Sadece branda değil, pek çok kurumsal ürün seçeneğiyle karşınızdayız!

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.