Ana Sayfa Babalar Günü Hediyesi Nostaljik Babalar Günü Hediyeleri

Nostaljik Babalar Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Haziran ayının gelmesiyle babalar günü heyecanı başladı. Babalar günü denilince, yemekler, etkinlikler, planlar ve tabi ki hediyeler geliyor. Her şey tamam ama nasıl bir hediye? Tabi ki babanızın zevk ve beğenisine uygun bir hediye. Babanız, klasik,modern,tarz,marka vb. beğenileri olan biri olabileceği gibi nostalji tutkunu da olabilir. Nostalji sever babalara özel, Nostaljik Babalar Günü Hediyeleri için sizlere küçük ipucular hazırladık.

 Babaya Nostaljik Hediyeler 

1. Dekoratif Metal Arabalar

nostaljik-babalar-günü-hediyeleri-1

Babanız eski olan ne varsa belli ki onlara tutkulu ve hayran biri. Babanız için küçük bir sürpriz yaparak geçmişte yolculuk yaptırabileceğiniz, nostaljik tren, klasik araba, 60’s 70’s popüler vosvos gibi nostaljik babalar günü hediyeleri verebilirsiniz.

2. Köstekli Saat

nostaljik-babalar-günü-hediyeleri-2

Babaların en sevdiği aksesuarlardan biri saatlerdir. Babalar gününde babanıza hediye edebileceğiniz köstekli saat babanızı çifte mutluluk yaşatacaktır.

3. Nostaljik Amerikan Servisler

nostaljik-babalar-günü-hediyeleri-3

Yemek masasında servis kullanmayı seven bir aileyseniz eğer babanız nostaljik servislere bayılacak. Keyifli yemeklerinize eşlik edecek servisler, babalar gününde babanızı bir hayli şaşırtacak.

4. Plak Çalar / Plak

nostaljik-babalar-günü-hediyeleri-4

Nostaljik babalar günü hediyelerinin en çok tercih edilen ikilisini babanıza hediye etmeye ne dersiniz? Babanız, geçmişin melodilerini orjinal haliyle dinleme fikrini çok sevecek.

5. Nostaljik Mısır Patlatma Makinesi

nostaljik-babalar-günü-hediyeleri-5

Babalar gününün akşamına ailecek güzel bir film izlerken sürpriz yapıp mısırları nostaljik mısır patlama makinesinde hazırlayın babanızın keyfini ikiye katlayın.

6. Retro Gözlük

nostaljik-babalar-günü-hediyeleri-6

Güneşli günlerin vazgeçilmesi olan güneş gözlükleri babaların da çok beğendiği aksesuarlardır. Modern ve moda gözlükler yerine babanıza retro bir gözlük hediye edebilirsiniz.

7. Retro Fotoğraf Çerçevesi

nostaljik-babalar-günü-hediyeleri-7

Teknolojik ilerlemenin en yakın takipçilerinden biri olan babalara, retro çerçeve hediye etmeye ne dersiniz? Retro çerçevenin içerisine babanızla ilgili bir fotoğraf ekleyerek, mutlu dakikalar yaşatacak bir hediye babanızı sevindirecektir.

8.Nostaljik Telefon 

nostaljik-babalar-günü-hediyeleri-8

Babanıza ofisinde ya da çalışma odasında kullanabileceği nostaljik bir telefon hediye edebilirsiniz. Öyle sanıyoruz ki, babanız çevirmeli telefonu çok özlemiştir.

9. Nostaljik Telefon Standı

nostaljik-babalar-günü-hediyeleri-9

Teknolojiyi severim, geçmişi özlerim diyen babalar için nostaljik telefon standı hoş bir hediye olacaktır.

10. Nostaljik Çerçeve 

nostaljik-babalar-günü-hediyeleri-10

Babalar gününde, babanızla duygu dolu anlar yaşayıp mutlu bir gün daha geçirdiğinizde o anı ölümsüzleştirecek bir kare mutlaka olacaktır. Nostaljik babalar günü hediyeleri içerisinde en anlamlı hediye o anı unutulmaz kılmaktır. Babanıza hediye edeceğiniz nostaljik çerçeve babanızı mutlu etmeye yetecektir.

Farklı babalar günü hediyeleri için ”Babalar Günü Hediyesi – 2015 Babalar Günü Hediyeleri” yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.