Ana Sayfa İlginç Ürünler Özel Tasarım Promosyon Kalemler

Özel Tasarım Promosyon Kalemler

0
Paylaş

En çok kullanılan ürünler arasında yer alan Promosyon Kalemler, şıklığıyla da dikkat çekiyor. Rekabet yoğun olduğu için firmalar tasarım konusunda büyük bir yarış veriyor. Durum böyle olunca da birbirinden şık ve ilginç tasarımlı kalemler görüyoruz. En şık kalemleri sizler için listeledik.

Tasarımıyla Dikkat Çeken Promosyon Kalemler

ozel-tasarim-promosyon-kalemler-1

Bu basit tasarımlı gibi görünen kalemleri özel kılan üzerindeki 3 boyutlu unsurlar. Kalemler üzerindeki fotoğraf ya da kare barkod ile marka/kişi bilinirliği sağlıyor. Yaratıcı bir fikirler ortaya çıkmış olan bu promosyon ürünü en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

ozel-tasarim-promosyon-kalemler-2

 

Özel tasarımlı promosyon kalem; birden fazla özelliğe sahip. Bu şık metal kalem yazı yazmak dışında cetvel ve düzey ölçümü yapabiliyor.

 

ozel-tasarim-promosyon-kalemler-3

Dengede duran kalemlerle tanışın. Kullanılmadığı anda kendi kendine dengede durabilen kalemler masa üzerinde de gerçekten şık bir görüntü oluşturuyor. Dikkat çekici bu promosyon ürünü oldukça sevilecek gibi…

ozel-tasarim-promosyon-kalemler-4

Yaygınlaşması merakla beklenen kalemlerden birisi de bu teknolojik eser… Herhangi bir yüzeyde yazılan metinleri akıllı cihazlara aktaran kalem, daha birçok teknolojik özelliğe de sahip. Telefon, tablet gibi birçok akıllı cihazla uyumlu çalışan kalem, arama özelliğine bile sahip.

ozel-tasarim-promosyon-kalemler-5

Teknolojinin gelişmesi yeni kalem türlerinin de ortaya çıkmasını sağladı. İşte hem tükenmez kalem hem de dokunmatik ekran kalemi tek bir kalem içinde! Promosyon kalem olarak oldukça popüler olan bu ürün çift taraflı özelliği sayesinde diğer kalemlerden sıyrılıyor.

 

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.