Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Pırlanta Gibi Annelere Anneler Günü Hediyeleri: Pırlanta Takılar

Pırlanta Gibi Annelere Anneler Günü Hediyeleri: Pırlanta Takılar

0
Paylaş

Biz biliyoruz ki her anne pırlanta gibidir. Özünde her annenin kalbi pırlanta gibi ışık saçan bir yerdir. Onlar her şeyin en iyisine, en güzeline layıktırlar da bazen maddi imkansızlıklar, bizi bu layık olmanın biraz gerisinde hediyeler seçmeye zorlayabiliyor ne yazık ki:) Ama zaten altın kalpli annelerimiz için hediyenin mali değeri hiç de önemli olmasa bile, bizim imkanımız varsa onlara pırlanta ürünlerini anneler günü hediyesi olarak sunabiliriz. “Mayıs ayına daha çok var” diyerek hediye seçiminizi son günlere bırakmayın. Annenizle ne zaman çarşıya-pazara çıksanız kendisini takı tezgahlarından çekip alamıyorsanız daha ne düşünüyorsunuz! Anneler gününde annenize pırlanta almak isterseniz size önereceğimiz harika hediye fikirlerimiz var. Pırlanta küpe belki de kadınlar tarafından en çok kullanılan aksesuardır. Güzel bir pırlanta küpeyi her anne hak eder. Özellikle annelerin kullandığı değerli takıların bir diğeri de yüzüklerdir. Pırlanta tek taş yüzükler yine kadınların en çok tercih ettiği takılardan biridir. Bir anne aynı anda birden fazla yüzük kullanabilir. Pırlanta yüzüklerde diğer takılarda olduğu gibi pek çok model bulunmaktadır. Bu modeller biraz daha sade olmakla birlikte zarafeti  destekleyen şıklıktadır. Annenize hediye etmenizi bekleyen en şık takı seçeneklerimizle karşınızdayız!

Birbirinden Şık Anneler Günü Hediyeleri

1. Şık Tasarımlı Pırlanta Set;

Anneler gününde, annenizi, eşinizi, sevgilinizi ve tüm sevdiklerinizi sultanlara layık bu hediye seti ile çok sevindireceksiniz. Annelerin hemen hepsinin beğeneceği hatta bayılacağı takı seti ürününün farklı modelleri de bulunmaktadır.

 

2. Pırlanta Bileklik;

1919-IMG_7876-15_99gr

Annelerimiz takıp takıştımayı sever öyle değil mi? Eğer siz de annenizi pırlantayla mutlu edecek kadar maddi imkanlara sahipseniz, sizin için seçtiğimiz şık pırlanta bilekliğimizle tanışmalısınız. İdeal bir anneler günü hediyesi arıyorsanız, tercihinizi annenizin her daim kullanabileceği pırlanta bileklerden yana kullanabilirsiniz.

 

3.Yeni Gözde; Beş Taş Yüzükler

0002462_busra-pirlanta-060-carat-bestas-alyans_300

Son zamanların gözdesi olan beş taşlar da annenizin parmağına çok yakışacak seçeneklerden birisi olarak, anneler gününde sizin tarafınızdan seçilmeyi bekliyor.

 

4. Anneye Özel Tasarım Pırlanta Yüzükler;

anneler_günü_hediyesi

Hayatımızın pırlantası, en değerli varlıklarımız annelerimiz için en anlamlı günlerin başında anneler günü gelir. Her ne kadar onlar için bir tatlı söz, içten bir gülümseme ya da mutlu bir hayat yeterli olsa da bizler, onlara olan sevgimizi göstermek için hiçbir fırsatı kaçırmamalıyız. Anneye özel tasarlanan yüzükler, annenizi çok memnun edecek.

 

5. Anne Adaylarına Özel Pırlanta Kolye;

anneler-gününe-özel-assos-pırlanta-kolye-modeli

Anne olmaya hazırlanan kadınları çok mutlu edecek nur topu gibi bir evlat deyimini gerçekleştiren pırlanta kolye seçenekleri de ideal anneler günü hediyelerinden biridir. Özellikle eşinize ya da anne olmayı sabırsızlıkla bekleyen sevdiklerinize alacağınız bu hediyeler sayesinde onları çok mutlu edeceksiniz.

 

6. Anne Temalı Zarif Pırlanta Küpeler;

edf01840-002b_1

Güzel bir pırlanta küpeyi her anne hak eder öyle değil mi?

 

7. Anne Çocuk Tasarımıyla Pırlanta Kolye Seçenekleri;

gold-640x550

Pırlanta takılar arasında olmazsa olmaz aksesuarlardan birisi de pırlanta kolyelerdir. Pırlanta kolye modelleri arasında inci, yakut ve safir gibi pek çok model bulunmaktadır. Renkli tasarımlar yerine daha sade model olan pırlanta tek taş kolye modelleri de her sene olduğu gibi anneler gününde de revaçta olacaktır.

 

8. Özgün Tasarımlı Pırlanta Yüzükler;

pr_01_215_max

Pırlanta yüzüklerde diğer takılarda olduğu gibi pek çok model bulunmaktadır.  Pırlanta yüzüklerden annenize seçeneğiniz model annenize uygun olmalı mesela bu farklı tasarım annenizi çok mutlu edecek.

 

9. Tek Taş Yüzük;

sirius-pirlanta-tektas-yuzuk

Kadınların vazgeçilmezi tek taşlar da annenizi çok mutlu edecektir.

 

10. Kalp Şeklinde Pırlanta Kolye;

takip-takistirmayi-seven-annelere-anneler-gunu-hediyeleri-7

Annenize olan sevginizi şıklığıyla dikkat çeken bir kolye ile ifade etmek isterseniz kalp şeklindeki pırlanta kolyeyi tercih edebilirsiniz.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.