Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Renkleri Ve Kokusuyla Dikkat Çeken Anneler Günü Hediyeleri

Renkleri Ve Kokusuyla Dikkat Çeken Anneler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Anneler günü bu yıl 14 Mayıs Pazar günü kutlanacak. Birçok ülkede farklılık gösterse de genel olarak bahar aylarında kutlanıyor. Haliyle bu özel günü kutlarken seçtiğimiz hediyeler de mevsimlerin etkisinden nasibini alıyor.

Annenize klasikleşen çiçek, mutfak eşyası gibi ürünler almak yerine farklı bir hediye arıyorsanız bu içeriği mutlaka inceleyin. Sizler için renkleri ve kokusuyla insanları cezbeden kokulu taşlardan hediye listesi hazırlayacağız. İşte anneler gününe özel kokulu taş modelleri.

 

Kokulu Taşlardan Anneler Günü Hediyesi

Kişiye Özel Papatya Kokulu Taş Aranjmanı

Papatyaları kim sevmez ki? Baharın en güzel temsilcilerinden papatyalar ne yazık ki koparıldıktan sonra kururlar. Ancak papatya desenli taş baskı rengini hiç bir zaman kaybetmez. Mis kokusuyla annenizi mutlu etmeye yeter de artar bile…

Dikdörtgen Mini Kokulu Taş Aranjmanı

Sıradan kokulu taşlardan farklı olan bu taş arajmanı, minimal tasarımıyla dikkat çekiyor. Küçük güllerden oluşan taş arajmanı, dekoratif olarak oldukça etkili bir hediye.

Beyaz Çiçekler Kokulu Taş Aranjmanı

Bembeyaz çiçekleri koparmaya kıyamıyorsunuz değil mi? Hiç merak etmeyin, tıpkı çiçekler gibi tasarlanan bu özel ürün; hem çiçeğin kokusunu hem de varlığını hissettirecek. Anneler günü hediyesi için bu özel kokulu taşı tercih edebilirsiniz.

Dini Kokulu Taş Dekoru

Dini temalı anneler günü hediyeleri de bulunuyor. Örneğin bu özel tasarım kokulu taş üzerinde yüce Allah (c.c) ve Hz Muhammed’in isimlerinin yazılı. Görüntüsüyle ve kokusuyla huzur veren kokulu taşı annenize hediye etmekten çekinmeyin.

Çift Saksılı Pembe Bisiklet Kokulu Taş Aranjmanı

Çift saksılı pembe bisiklet kokulu taş arajmanı, sadece annelerin değil gören herkesin beğenisini kazanacak. Üzerinde kokulu taşlar yer alan, bisiklet dekorasyona önem veren anneler için ideal bir hediye.

Kokulu Mini Vazolar

Kokulu mini vazolar, sade ama şık bir anneler günü hediyesi arayanların ilk tercihlerinden. Çiçekli vazo sizi küçüklüğüyle değil kokusuyla etkileyecek. Birden fazla alarak evin her köşesini bu özel vazolarla donatabilirsiniz. Unutmayın; anneler bu tür hediyeleri oldukça beğenirler.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.