Ana Sayfa Yılbaşı Hediyesi Renkli ve Dekoratif Yılbaşı Hediyeleri

Renkli ve Dekoratif Yılbaşı Hediyeleri

0
Paylaş

Sevdikleriniz için klasik yılbaşı hediyeleri yerine dekoratif ve rengarenk ürünleri tercih etmez miydiniz? İster arkadaşa isterseniz de aileniz için bu eşsiz ürünleri yılbaşı hediyeleri olarak kullanabilirsiniz.

Üstelik dekoratif olarak adlandırılan bu hediyeler kişiye özel tasarımlarla daha da özel hale geliyor.  Özellikle aile için yılbaşı hediyesi seçilirken dekoratif ürünler ön planda oluyor. Hem kendi evinize hem de sevdiklerinizin evine renk katacak dekoratif hediyeleri gelin birlikte inceleyelim.

Dekoratif Yılbaşı Hediyeleri İsteyenler İçin Öneriler

Mutlu Yıllar 3 Boyutlu Led Lamba

Işıklı ürünler teknolojiyle barışık olanlar için en ideal dekoratif hediyelerin başında geliyor. Üzerinde mutlu yıllar mesajı da bulunan LED lamba, 3 boyutlu yapısıyla oldukça dikkat çekicidir.

Seni Seviyorum Kalpli Ayı 50 cm

Ayıcıktan dekoratif hediye mi olur demeyin! Bu sevimli mi sevimli ayıcık tam 50 cm. adeta yastık görevi gören ayıcık, odanıza renk ve eğlence katacak.

 

12 Fotoğraflı Ayaklı Masa Takvimi

Takvimler her evde olan ürünlerin başında geliyor. Haliyle dekorasyonunda bir parçası olmayı hak ediyor. Fotoğraflarınızla hazırlanan bu takvimi yılbaşı hediyesi olarak tercih edebilirsiniz.

2017 Hatırası Yılbaşı Duvar Saati

 

Her evde olan bir diğer ürün ise duvar saatleri! Duvar saatlerini kendiniz tasarlamak ister misiniz? En sevdiğiniz fotoğraf ve mesajlarla hazırlanan duvar saatleri sevgilinizi de mutlu edecek.

Ömür Boyu El Ele Yastık Seti

Yastıklar olmadan evin neşesi ortaya çıkmaz! İşte oldukça romantik ve sevimli bir tasarıma sahip olan yastıklar. Dekoratif özelliğinin yanı sıra romantik yapısıyla da tercih edilen yastıklar ikili olarak gönderiliyor.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.