Ana Sayfa Sevgililer Günü Hediyeleri Romantizmden Hoşlanmayanlar İçin Sevgililer Günü Hediyeleri

Romantizmden Hoşlanmayanlar İçin Sevgililer Günü Hediyeleri

2
Paylaş

Herkes romantizmden hoşlanacak diye bir kaide yok. Kaldı ki birçok erkek romantizm yerine, daha çarpıcı ve ilginç hediyelerden hoşlanır. Sizin de sevgiliniz romantizmden hoşlanmıyorsa, sevgililer gününde ne hediye alacağım diye üzülmeyin! Artık romantik olmadığı halde etkileyici olan sevgililer günü hediyeleri bulmak mümkün. İşte sizin için seçtiklerimiz…

Çarpıcı ve İlginç Sevgililer Günü Hediyeleri

Kutulu Defter Kalem Seti

romantizmden-hoslanmayanlar-icin-sevgililer-gunu-hediyeleri-1

Sevgililer günü hediyesi seçerken, sevgilinizin ihtiyaçlarını da gözetmenizde yarar var. Kişiye özel olarak üretilen bu defter kalem seti, tüm yıl boyunca en iyi yardımcınız olabilir.

 

Kişiye Özel D S Damat Gömlek

romantizmden-hoslanmayanlar-icin-sevgililer-gunu-hediyeleri-2

Erkek sevgiliye alınabilecek en güzel sevgililer günü hediyelerden birisi de gömlektir. Elbette bu gömleğin diğerlerinden farkı sadece kalitesi değil, kişiye özel olarak da hazırlanabilmesi.

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Çakmak

romantizmden-hoslanmayanlar-icin-sevgililer-gunu-hediyeleri-3

Sevginizi ve aşkınızı her an hissettirecek bu özel hediyeyle tanışın! Kişiye özel olarak hazırlanabilen çakmağa sahip olmak için tek yapmanız gereken sipariş verirken fotoğrafınızı göndermek.

Kişiye Özel Kalbimin Yıldızı Sertifikası

romantizmden-hoslanmayanlar-icin-sevgililer-gunu-hediyeleri-4

Hollywood yıldızlarının sahip olduğu bu yıldızlı sertifikayı sevgilinize hediye etmeye ne dersiniz? Üstelik dekoratif olarak da odanızı süsleyebilir.

İsme Özel Parlak Metal Anahtarlık

romantizmden-hoslanmayanlar-icin-sevgililer-gunu-hediyeleri-5

Sadeliğiyle dikkat çeken anahtarlık, belirttiğiniz isme göre özel olarak hazırlanıyor. Özel teknolojiyle işlendiği için de asla harfler silinmiyor.

Nikon Lens Termos

romantizmden-hoslanmayanlar-icin-sevgililer-gunu-hediyeleri-6

Tıpkı bir objektifi andıran bu hediye alsında kaliteli bir termos. Görenleri şaşırtacak termosun sevgilinizi mutlu edeceğinden şüpheniz olmasın. Bu tür ilginç hediyeler romantizmden hoşlanmayan sevgililer için en ideal sevgililer günü hediyelerinden birisidir.

Arcade Alarm Clock – Atari Alarm Saat

romantizmden-hoslanmayanlar-icin-sevgililer-gunu-hediyeleri-7

90’lı zamanların en popüler oyuncağı ateriler, şimdi de nostaljik hediye olarak karşımızda. Minyatür bir ateri olarak tasarlanan bu hediye aslında alarmlı bir saat. Retro tasarımı ve pratik kullanımıyla dikkat çeken saat, çocukluğunu özleyen sevgilinizi mutlu edecektir.

 

 

2 yorumlar

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.