Paylaş

Sevgilisiyle her konuda anlaşan ve ruh ikizi olan sevgililere özel çift tişörtleri ile ilişkinize yepyeni bir heyecan kazandırabilirsiniz. Siz de tam bir şapşik çift olduğunuzu düşünüyorsanız ve arkadaş çevrenizden de sürekli bu sözü duyuyorsanız, şapşik sevgililere özel çift tişörtlerini çok seveceksiniz!

Çift Tişörtleri

Sevgiliye hediye arayışında olanların mutlaka görmesi ve değerlendirmesi gereken tişörtlerden oluşan çift modelleri, hem romantik hediye hem de ilginç hediye olarak da sevgiliye hediye edilebilir. Renkli ve uyumlu tasarımları bir arada bulunan çift tişörtlerini giyerek sevgilinizle ne kadar uyumlu bir çift olduğunuzu gösterebilirsiniz. Sevgilisiyle uyumlu giyinmeyi sevenlerin tercih edebileceği tişört modellerini incelemeden sevgiliye hediye kararınızı vermeyin!
Esprili, komik ve romantik çift tişörtlerinden dilediğinizi seçerek en uygun tişört modeline karar kılmakta geç kalmayın. Sevgiliye romantik hediye arayışınız da son bulacak!

Sevgili Tişörtleri – Siyah – Bir Elmanın İki Yarısıyız

sapsik sevgililere ozel cift tisortleri 1

Hani bir söz vardır “Bir elmanın iki yarısıyız” diye.. Siz de sevgilinizle bir araya gelince aynen böyle hissediyorsanız, Bir Elmanın İki Yarısıyız çift tişörtleri tam size göre! Siyah renge sahip bu tişört modellerini siz de sevgiliniz de çok sevecek.

Sevgili Tişörtleri – Siyah – Kelepçeliyim Ben Sana

sapsik sevgililere ozel cift tisortleri 2

Sonsuza kadar ayrılmak istemediğiniz sevgilinize hediye edebileceğiniz romantik hediyelerden biri. Kelepçe resminin yanında “Sonsuza Kadar” ve “Birlikte” yazılı olan Kelepçeliyim Ben Sana sevgili tişörtlerini giymekten zevk alacaksınız.

 

Sevgili Tişörtleri – Siyah – Atatürk Portresi

atatürk

Sevgilinizle birlikte giyebileceğiniz Atatürk sevdanızı gözler önüne serecek bir tişörte sahip olmak istemez misiniz? Sevgililere özel olarak tasarlanmış Atatürk portresi tişörtlerinin beyaz rengi de bulunmaktadır.

 

Sevgili Tişörtleri – Beyaz – Aşkın Çekim Gücü

sapsik sevgililere ozel cift tisortleri 3

Sevgilisi ile arasında inanılmaz bir çekim gücü olan çiftlere özel tişörtlerden olan Aşkın Çekim Gücü tişört, sevgiliye hediye arayanlar için en ideal hediyelerden biri. Tişört üzerindeki sevimli çöp adam ve çöp kadınlar, sizi ve sevgilinizi temsil ediyor.

 

Sevgili Tişörtleri – Siyah – Aşkın Çekim Gücü

sapsik sevgililere ozel cift tisortleri 4

Aşkın Çekim Gücü tişörtünün siyah olan modeli olan bu sevgili tişörtü de, siyah renk seven çiftler için uygun hediye alternatiflerinden. Aşkınızın çekim gücünün ne kadar kuvvetli olduğunu kanıtlama zamanı!

Sevgili Tişörtleri – Siyah – 1Gelin 1Damat

sapsik sevgililere ozel cift tisortleri 5

Evli çiftler ya da evlilik yolundaki çiftler için tasarlanan 1Gelin 1Damat tişörtü ile uyumlu bir çift havası kazanabilirsiniz. Sevgiliye hediye olarak yaptırabileceğiniz tişörtleri siz de çok seveceksiniz.

Sevgili Tişörtleri – Siyah – Mükemmel Karışım

sapsik sevgililere ozel cift tisortleri 6

Uyumlu aşıkların giyebileceği tişört modellerinden olan Mükemmel Karışım tişörtü ile ne kadar uyumlu bir çift olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Sevgilinize esprili bir hediye düşünüyorsanız, bu tişörtler tam size göre!

 

Sevgili Tişörtleri – Siyah – Copy Paste

sapsik sevgililere ozel cift tisortleri 7

Siz de sevgilinizle adeta bir Kopyala-Yapıştır olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Cevabınız “Evet” ise, Copy Paste tişörtleri size ve sevgilinize çok yakışacak!

 

Sevgili Tişörtleri – Beyaz – Copy Paste

sapsik sevgililere ozel cift tisortleri 8

 

Kişilik olarak birbirini tamamlayan sevgililere özel tişört modellerinden olan Copy Paste tişörtünün beyaz rengini de tercih edebilirsiniz.

 

Sevgili Tişörtleri – Beyaz – Mükemmel Karışım

sapsik sevgililere ozel cift tisortleri 9

Uyum olarak mükemmel derecede olan sevgililerin en fazla seveceği tişört modellerinden olan Mükemmel Karışım tişörtleri, beyaz rengiyle karşınızda! Çevrenizdekilere uyumun ne demek olduğunu bu tişörtler ile gösterebilirsiniz.

 

Sevgili Tişörtleri – Beyaz – 1Gelin 1Damat

sapsik sevgililere ozel cift tisortleri 10

 

Yine evli çiftlerin ya da evlilik yolunda olan sevgililerin giyebileceği tişört modellerinden olan 1Gelin 1Damat tişörtünün beyaz rengini tercih edebilirsiniz. Bir erkek, bir kadın, bir gelin, bir damat ve tek aşk!

 

 

Sevgili Tişörtleri – Beyaz – Aşık Kediler

sapsik sevgililere ozel cift tisortleri 11

 

Kedi sever aşık çiftlerin büyük keyifle giyeceği tişört modellerinden olan Aşık Kediler tişörtleri ile hem aşkınızı yaşayın hem de romantik hediye arayışınızı sonlandırın! Sevgiliye hediye olarak verebileceğiniz en güzel tişört modellerimizi incelemeden kararınızı vermeyin.

 

Sevgili Tişörtleri – Beyaz – Kelepçeliyim Ben Sana

sapsik sevgililere ozel cift tisortleri 12

Tüm kalbiyle sevgilisini sevenlerin sevgilisine hediye edebileceği Kelepçeliyim Ben Sana tişörtleri, aşkınızı gösterecek en güzel sevgili tişörtlerinden biri. Hem elinizi hem kalbinizi emanet ettiğiniz sevgiliniz de bu tişörtü büyük bir zevkle giyecek.

 

Sevgili Tişörtleri – Beyaz – Bir Elmanın İki Yarısıyız

sapsik sevgililere ozel cift tisortleri 13

Bir elmanın iki yarısı sevgililere özel aşk dolu romantik hediye alternatiflerinden biri daha! Beyaz renk seven çiftlerin tercih edeceği Bir Elmanın İki Yarısıyız tişörtü ile sevgilinize büyük bir mutluluk yaşatmaya hazır olun!

 

Sevgili Tişörtleri – Beyaz – PacMan Tişörtleri

pacman-Sevgili-tisörtleri

Şapşik Sevgili Tişörtlerinden biri de PacMan Tişörtleri. Üzerlerinde Mr. Pacman ve Mrs. Pacman figürleri bulunan tişörtler küçük kalplerle süslenmiş. Çiftler yanyana geldiklerinde ise küçük kalpler büyük bir kalp oluşturuyor.

Sevgili Tişörtleri – Beyaz – Onsuz Biraz Eksik Hissedenlere

çift tişörtü

Onsuz kendinizi hep eksik hissedip yanyana gelince tamamlandığınızı mı düşünüyorsunuz. Erkeklere bisiklet yaka ve bayanlara u yaka olarak tasarlanmış bu tişörtlerle aşkınızın puzzle’ını birlikte tamamlayın.

 

Sevgili Tişörtleri – Siyah – İlkel Aşk

ilkel aşk çift tişörtü

Esprili ve sempatik çiftlerin severek giyecekleri bu tişörtler çok dikkat çekecek gibi gözüküyor. Üzerine yazdırdığınız isimleriniz ile ortamda tüm gözler üzerinizde olacak.

 

Sevgili Tişörtleri – Beyaz – Reçel Ekmek

sevgili-tisortleri-beyaz-recel-ekmek

Bu tişörtlerle aşkınızın ne kadar tatlı olduğunu herkese gösterebilirsiniz. Erkek tişörtünün üzerinde ekmek, bayan modelde ise reçel resmedilmiş. Bu sayede çiftlerden biri taş fırın erkeğini,biri de reçeli temsil edecek.

 

Sevgili Tişörtleri – Beyaz – Kalp Avı

kalp avı tişört

Kaybedeni olmayan bir av düşünün. Ya av olmuşsunuzdur, ya da avcı. Onun kalbini nasıl yakaladığınızı tişörtleriniz dile gelip anlatsın.

 

 Sevgili Tişörtleri – Beyaz – My Hero

sevgili-tisortleri-beyaz-my-hero

Sevgilisini hayatının tek kahramanı olarak görenler.. Bu düşüncenizi My Hero yazılı tişörtlerle herkese gösterin. Sevgilinizin tişörtünde yazan Estağfurullah yazısıyla da görenlerin yüzünde tatlı bir gülümseme oluşturun.

Sevgili Tişörtleri – Saks Mavisi – Süper Aşıklar

sevgili-tisortleri-super-asiklar

Yanyana gelince süper aşıklar takımını tamamlayın. Üstünde yazan isimlerinizin baş harfleri hediyenizi daha da özel kılacak. Superman konseptiyle hazırlanmış tişörtler aslına uygun olarak saks mavisi rengiyle hazırlanmış.

 

Sevgili Tişörtleri – Beyaz – Aşık Koalalar

sevgili-tisortleri-beyaz-asik-koalalar

İlişkiniz sakin bir yapıda seyrediyorsa, bizce sizi en iyi bu aşık koalalar anlatır. Tişörtlerin üzerlerinde ellerinde kalp olan koalalar bulunmakta. Altında ise isimleriniz yer almakta. Gerçekten çok şirin gözüken bu tişörtler güzel bir hediye alternatifi olabilir.

 

Sevgili Tişörtleri – Beyaz – Ruh İkisi, Ruh Öküzü

sevgili-tisortleri-beyaz-ruh-ikizi

Kendinizi duygusal ve düşünceli, sevgilinizi ise biraz az romantik olduğunu mu düşünüyorsunuz. Bu düşüncenizi esprili bir şekilde dile getirin. Sevgilinize hediye edeceğiniz bu tişört görenleri şaşkına çevirecek.

Eğer evliyseniz ve eşiniz hamile ise, yine size uygun tişört modellerimiz mevcut.

Güzel bir hamile tişörtü için en güzel hamile tişörtleri

Komik bir hamile tişörtü için komik hamile tişörtleri

Esprili bir hamile tişörtü için esprili hamile tişörtleri

İkiz bebek bekliyorsanız da ikiz hamile tişörtleri yazılarımızı inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

109 yorumlar

 1. Dünyanın en saçma tişört modelleri olduğunu söyleyebilirim. Tamamen ergen ruhla tasarlanmış, kişiliği oturmamış çiftlerin giyeceği tişörtlerdir bunlar. Bunları giyerek lütfen kendinizi düşük düşürmeyin. Birini çok sevdiğini böyle saçma sapan yollarla gösterilmesi bence hiç mantıklı değil. Sevdiğine çok daha güzel ve klas yöntemlerle bildirebilirsin. Böyle liseli ergenler gibi 2 tişört giyip sokağa çıkmak çok gülünç. Ne zaman taksimde böyle saçma tipler görsem beni gülme alır.

  • Vedat bey, bazen insanın içinde tarifsiz bir sevgi ve aşk vardır, belki küçüklüğünden kalma şeyler, belki de çocuğunun ucra köşesindeki ender hatıralar. Mutluluğu bu tişörtlerle yaşıyorsa buna karışmamamız gerekiyor. Eğer bu tişörtlerle mutlu oluyorsa bizde mutlu olmalıyız. Bu tişörtleri giyen insandan zarar gelmez 🙂

 2. Bu modeller gerçekten çok şapşikmiş 🙂

  Sevgilim bana böyle bir şey hediye etse muhtemelen hayatta kabul etmem.

  • Bence öyle düşünmeyin, belki de sevgiliniz böyle şapşik tişörtlere çok bayılacaktır.

 3. Gerçekten cici tasarımlar. Abimin yıldönümünde eşiyle birlikte benzer birşey yaptırmak istiyorum.

 4. Acaba bu tişörtleri nereden satın alabiliriz. Ve fiyatlarını öğrenebilir miyim.

 5. bu tişörtlerin modası devam ediyor mu? benim sevgilim dışarda hayatta bunları giymez.

 6. Herkeste gördüğüm ama bir türlü cesaret edemediğim bu tişörtlerden almak istiyorum ama kararsiz kaldım.

  • Evet muhtemelen bu tişörtlerin yazılarını siz değiştirebiliyorsunuz. Benim bildiğim bazı modellerde resim bile eklenebiliyor.

  • Evet aynı tasarımlı tişörtlerin uzun kollu olanı ve sweartshirt olanı mevcut.

 7. Bu tişörtleri kim giyer bir türlü anlam veremiyorum. Liseli ergenden farkı olmayan, ilk defa aşk yaşamış, olgunluğa erişememiz insanların bir numaralı tercihi olduğunu söyleyebilirim.

  • Kamil bey,

   İnsanları tercihlerine göre yargılamak gerçekten çok üzücü, özellikle böyle bir masum bir olay için insanları incitici sözlere yer vermeniz aslında hiç hoş olmamış.

   Bırakın insanlar sevgilerini en yalın en masum şekilde yerine getirebilsin.

 8. dünyanın en saçma tişörtleri olmasını geçtim, dünyanın en saçma olayı da ayrıca. benim sevgilim gelip bana biz de bunları giyelim dese, önce uzun uzun yüzüne bakar, sonra kibarca rencide ederim. hee, 11-12 yaşlarındaysanız giymeniz normal tabi.

 9. bence çok da kötü değil. tamam, bazıları basit kalmış olabilir ama bazıları da çok güzel. mesela koalalı olan tişörtler çok tatlı. nişanlıma da kendime de alırım bunlarda bir çift.

 10. farklı şeyler yapmak isteyen sevgililer için uygun bence. hiç kimsenin hiç kimseyi yargılama ve eleştirme hakkı yok. isteyen istediğini giyer. bu tişörtleri de giymek isteyen sevgililer giyebilir. kimse karışamaz da yadırgayamaz da. insanların tercihlerine, giyim şekline, fikirlerine ve yaşam tarzlarına saygı duymayı öğrenin artık.

 11. şapşik sevgili demek biraz da cicim aylarını yaşayan sevgililer demek bence. eğer cicim aylarını yaşayan bir çiftseniz bu tişörtler size gider. ama artık yıllara meydan okuyan bir ilişkiniz varsa çok uygun olmaz bence.

 12. Aaa bunlar cok iyi abi ya. Haftaya mesafeli ikiski yaşadığım sevgilimin yanına gitmeyi dusunuyordum. Bulup alicam bi tane. Süper asiklar super olmus.

 13. Hayatta alman bunları sevgilim. Hatta bana alırsa da giymem. Giymeyeceğini de açık açık söylerim. Ask dediğin bu olmamalı ya.

 14. kimse “yok ben bunları sevgilime almam”, yok “sevgilim alsa da giymem” falan demesin. gün gelir alırsınız da, alındığında giyersiniz de. burada yazdıklarınızın çoğunun gerçek olmadığını hepimiz iyi biliyoruz. mesela sevgiliniz doğum gününüzde size bu tişörtlerden birini alsa seve seve giyersiniz. giymediğiniz taktirde ne olacağını hepimiz iyi biliyoruz çünkü. birbirimizi kandırmayalım ve açık açık giymek zorunda olduğumuzu söyleyelim 🙂

  • yoo, ben giymem yani. sevgilim de isterse tribin kralını atsın. koskoca adama zorla giydirecek de hali yok ya 🙂

 15. sevgilim olmamasına rağmen tişörtlerin çoğunu beğendim. bazıları saçma olabilir ama yine de çiftler için farklı bir heyecan olur bu tişörtler. önümüz de yaz malum. alın ve sevgilisi olmayanları çatlatın 🙂

 16. Ya ben bunlari yerimmm Çok tatlilar bence. Linki sevgilime yolladim bile. Asik kediler tisortunden bir cift istedim :)))

 17. genel olarak giyilebilir tişörtler. çok da saçma olduğunu söyleyemem ama bunları kim giyer? bi düşünün, bunları giyip sokağa çıktınız ve milletin tepkisi ne olur? ben söyleyeyim; götleriyle gülerler! elalem ne der korkunuz yoksa orası başka tabi..

  • sanane ya milletin ne dediğinden. ben beğenmişsem giyerim, kimse de sesini çıkartamaz. sesini çıkartanı da yolarım. insanlara saygı gösterin az biraz.

 18. evli çiftler için daha fazla tişört modeli yok mu acaba? bunlar hep sevgililere özel. hem daha ciddi hem romantik şeyler olsa daha iyi olurdu.

 19. doğum günlerinde ya da sevgililer gününde sevgilinize alabilirsiniz bence bu tişörtleri. sürekli klasik hediye almaktan daha iyidir. farklılık yaratır.

 20. yaz ayında çoğu çiftleri bu tişörtlerle görürseniz şaşırmayın. düşünsenize, sahilde el ele yürürken karşınızdan böyle bir çift geliyor. sevgilisi olmayan adam küfür eder yemin ediyorum.

 21. kimse bok atmasın arkadaş. tasarımlar gayet güzel bence. giyen de giyer yani. serkan kardeşim, bunu giyip dışarı çıkanlara tepki verilmez merak etme. insanları yargılamayı bırakın artık. herkes istediğini giyebilir.

 22. mey hero tişörtünü leyla ile mecnun’dan esinlenerek yapmışlar galiba. ama ön tarafa yazdırılsaydı daha güzel olurdu. dizide öndeydi çünkü.

 23. rahatlıkla giyilebilecek tasarımları var. ancak tasarımları genişletebilirseniz çok iyi olur. insanların elinde bol seçenek olması lazım diye düşünüyorum.

 24. Ben lisede okuyorum. Sevgilimle aynı sınıftayız. Bu tişörtlerdan birini giyip sınıfa girsek yemin ederim bizi rencide etmekle kalmazlar, sınıfın en köşesine oturtup gidip orda sessizce utanın derler. Diyeceklerim bu kadar.

 25. sevgililer için çok güzel düşünülmüş bence. şu an sevgilim yok ama olursa mutlaka alırım bunlardan. hatta birkaç çift alıcam. benim gibi düşünceli bir sevgili bulamazsınız. merhaba kızlar merhaba..

 26. evli çiftlere daha fazla seçenek olsa güzel olur. öyle bir tasarım bulabilirsem yaptırabilirim sanırım.

 27. geçen hafta kordon’da bi çiftin üzerinde görmüştüm çift tişörtlerinden. öyle saçma sapan bi şey değildi. güzel modeli bulduğun zaman giyilebilir bence.

 28. sevgililer için çok güzel olmuş. her zaman aynı şeyleri yapmaktan sıkılan sevgililer için de farklı bir olay olur. ilişkiniz de sıkıcı olmaz böylelikle 🙂

 29. ben en çok reçel ekmek tişörtlerini beğendim. gerçi ben reçeli çok severim ama sevgilim hiç sevmez 🙂 reçeli ben giyerim artık..

 30. Çoğu kişi beğenmiş bunları ama ben beğenmedim. Erkeklerin de beğenmesine anlam veremiyorum ayrıca. Sizin neyinize be çift tişörtü. Allah’ın odunları.

  • elif sen erkeklere odun demişsin de kendin çok mu iyisin acaba? yorumlara bakacak olursan gayet romantik erkekler de var. sen onlara denk gelemediysen senin yeteneksizliğin.

 31. tişörtleri görünce benim bile sevgili yapasım geldi 😀 hoşlandığım bi çocuk çıkarsa bunlardan birini hediye edip çıkma teklifi edebilirim 😀

 32. bunları hak edecek sevgili nerde bizde. hak etmeyen kim varsa gidip onu buluruz biz. aşk meşk yalan olmuş artık. kimse için böyle güzel jestler yapmayın. hak edene yapın dicem ama hak eden de yok ki.

 33. eşime ilginç bir hediye almayı düşünüyordum. bu çift tişörtlerini gördükten sonra hediyeme karar verdim. hatta bir de çocuklar için de olsa fena olmaz. anne, baba ve çocuk için bir takım yapsanız harika olur.

 34. geçen haftasonu kordon’da pacmanli tişörtlerden görmüştüm. ama kızın üstünde vardı erkeğin yoktu. sanırım anlaşamamışlar 😀

 35. en iyisi bunlardan birkaç çift alayım da ilerdeki sevgilimle birlikte giyerim 😀 sevgilim olmazsa da satarım artık 😀

 36. tişörtler iyi güzel de bizde sevgili yok 🙁 önce sevgili bulalım da tişörtleri sonra hallederiz.

 37. yıl olmuş 2015 hala bunlarla uğraşıyoruz. sevgilinize az ilgi gösterin, sevgi gösterin bu yeter. kimse sizden saçma sapan yapmacık şeyler beklemez.

 38. ye bunlar nedir arkadaş? üstüne para versen ne giyerim ne de giydirtirim. zamanınızı boşa harcamayın bu tip şeylerle. komik duruma düşersiniz.

 39. hiçbir kuvvet bana bunları giydiremez. her görüşe saygım var fakat bu tişörtler erkek adama yakışmaz. çok beğeniyorsa kız arkadaşım tek başına giyebilir.

 40. benim anlamadığım isteyen istediğini giyer. kimsenin kimseye laf söyleme hakkı yok. ki benim fikrimi sorarsanız, sevgililer için çok güzel düşünülmüş modeller. giymeyen giymek istemeyebilir. ama giyene de saygı duymak zorunda. saçma sapan hakaretler söylemeye gerek yok.

 41. alsancak’ta da sevgili tişörtleri satan bi yer var. tasarımlar bunlar gibi olmasa da onlar da fena değil. hatta sevgilimi bir ara oraya götürmeyi düşünüyorum. tabi nasıl ikna edeceğim konusunda kararsızım 🙂

 42. Tişörtler güzel ama renk seçeneği oldukça az. Modellerin renkleri daha geniş yelpazede olsa süper olurdu. 3 rengin dışında renk yok.

 43. yakın zamanda kızımı evlendirmeyi düşünüyorum. bu öneriler benim için çok güzel oldu. inşallah torunda severim de bunlardan birini almak nasip olur.

 44. eminim ki bu tişörtleri seven çıkacaktır. sevmeyenler varsa da bok atmasın. yarın bir gün sizin sevgiliniz falanda size zorla bunları giydirebilir. o zaman haliniz nice olur 😀

 45. Kına gecem de bir gelin bir damat tişörtlerinden almak istiyorum. müstakbel kocamla ne kadar uyumlu olduğumuzu herkese anlatmalıyım. süper düşünülmüş bence harika gerçekten.

 46. başlıkta şapşik demişsiniz ama bence tişörtler şapşiklere pek uygun değil :)) daha çok aşık çiftlere uygun gibi.

 47. tişörtlerin güzel olmasının yanı sıra fiyatları da cazip geldi. birkaç yerde daha görmüştüm ve uçuk fiyatları vardı. kesinlikle almayı düşünüyorum.

 48. hayatimda gordugum en cici seyler bunlar ya 🙂 sevgilim yok ama nisanlım var kendisine haber vermeden siparisi vermem lazim. tabi giyerse pislik :)))

 49. başka yerlerde daha güzellerini gördüm bu tişörtlerin, incelemeden almayın derim. beyoğlu’ndaki mağazalara uğrayabilirsiniz.

 50. Bunlar ne şaçma sapan tişörtler böyle. Sizin yüzünüzden sevgilimle bunun kavgasını ediyoruz neymiş şapşik sevgili tişörtü yapmayın bilader giymek istemiyom ben alla alla !

 51. Koalalı sevgili tişörtlerine bayıldım. Hemen bir çift alıp sevgilimle giyip millete takdim edicem. Çok tatlı olcaz eminim 😀

 52. aşkın çekim gücü tişörtlerine bayıldım 😀 gerçi ince bir mesaj da vermiyor diil hani ama güzel yaniiii 😀

 53. Şimdi bu saçma sapan tişörtü kızlar görücek ayyyy aşkııımmm mmmmm bitmiycek artık onun gönlü olsun tmm diyene kadar bitmiycek bu zırvalık. bizim başımız yeterince ağrıyo zaten daha ne istiyosunuz bizden 🙁 giyilir mi şunlar ya pıtır pıtır aşk pıtırcıklıgı çekincen adamız biz olum.

 54. şapşik tişörter iyi hoşta bunu sevgili olamadığım ama sevdiğim kadınla giymek isterdim gayet şirin olurdu. Sevilen hatun görse kesin bayılır da benden aldığına ne kadar sevinir o malum işte… insan bunun gibi sevgili tişörtleri görünce yalnızlıgını sorguluyo 🙁 alın giyin giyin gözümüze sokun şapşikler :'(

 55. şapşik sevgili tişörtlerinden nefret ediyorum aldıkta giydikte noldu aşk bitti terkedilince ilk işim gidip tişörtleri parçalamak oldu alın çocuklar alın bir gün lazım olur temizlik bezi filan niyetine işte :@

 56. onsuz biraz eksik hissediyorum tişörtünü alıp giymişliğimiz var şimdi onsuz çok daha eksiğim 🙁 insan sevgilisi olunca ne kadarda mutlu oluyormuş şimdi tişörtleri ilk aldığımız zamanlar geldi aklıma.. çiftlerde görünce kıskanıp sinirlenmeme ne demeli yine de giyin sevgi kelebekleri :'(

 57. Sevgili tişörtleri bir harika dostum ! 🙂 Öküz sevgilim için kusursuz bir tişört aradığım doğum günü hediyesini buldum teşekkürler 🙂

 58. canım kusura bakmayın ama biz yalnızların gözüne sokulan çiftler işi batırmasın gözümüze batırmasın
  🙁 yani şapşik tişört iyi güzel de giymeyin lan !

  • kız tribine girmisim lan bende uyuz olurum ceylancık zaten hiç romantik adam olamadm niye uyuz oluyom bilmiom yok şapşik sevgili yok minnak sevgili yapmayın lan dellendirmeyin insanı

 59. şapşik tişörtler çok tatlı bayıldım 😀 yakında evleniyorum bir gelin bir damat tişörtlerine bayıldım 😀 çok güzellermiş 😀

 60. bir elmanın iki yarısıyız 😀 😀 😀 ba yıl dımmmmm ! ademle havvadan sonra bizde bir elma vakkası olarak neden göstermeylm ki çok sevdm ya resmn asık oldm t-shirtlere teşekkürler tatlışlarrr 😀

 61. tişört tasarımları berbat ya bence daha yaratıcı şeyler olmalı daha kişiye özel bir şeyler ben beğenmedim açıkcası bi de her yerde her çiftte var nerdeyse büyük özgüvenle giyiyolar ama gayette çirkin daha tasarım işi olsa ya bunlar o zaman bende giyerdim canımsss.

  • bende katılıyorum daha şirin tişörtler var daha güzelleri tasarımları kötü gerçekten.

 62. ilkel aşk tişörtlerini beğendim sanırım sevgilim sadece bu tarz bi şey giyer resmen sevgili tişörtü belli değil diye hani 🙂 üzerine isim yazdırmazsam kesin giyer adam resmen odun halbuki nasılda tatlı tişörtler

 63. geçen yıl aldığım tişörtler bu yıl pijama oldu çok kalitesiz ama aşırı pahalı sadece iki kez giyip gülcez diyenler için lüx olabilcek gereksiz tişörtler sakın almayın derim yani marka olursada iki kez düşünün pişman olmayın

  • aynen bende almıştım aynen sizin dediğiniz gibi oldu paçavradan farkı yok şuan eğer bide siyahsa daha büyük sıkıntı çünkü renk filan kalmadı beyaz olsa pijama olarak kalabilirmiş yazık yani 2 3 kez giy çöpe at

  • onlar sana bayılıyodu zaten 😀 sevgili tişörtü giyemeyenlerin kıskançlık ayak sesleri duyuluyo inadına şapsik sevgili tişörtleri giyin ulan!

 64. bi iki tanesi hariç tişörtler fena diilde 50 lira nedir arkadaş altıüstü iki tişört ki tişörtünde ne kadar kaliteli olduğu baskısının nasıl olduğuda şüpheli böyle şeyleri denemeden almayın derim

 65. ulan yapıyosunuz bunları sonra kızlar başımızın etini yiyo neymiş çok şirinmiş yok ya erkek adamı ne hale sokuyosunuz yapmayın etmeyin abiler

  • arkadaş doğru söylüyosunda kızlarda seviniyo yani anlatabiliyo muyum hoşlarına gidiyo bi şirinlik sempatiklik filan olsun giy nolcak üstüne benim gibi gömlek giy arada kapat kabak gibi gezmek istemiyosan ölmezsin korkma:)

 66. bu tişörtü giyipte millete biz çok iyiyiz çok seviyoruz bıdı bıdılarına gösteriş yapmaya gerek yok. reklam kokan hareketler bunlar boş yapmayın gençler seviyosanız sevgilinize ilgi alaka gösterin oyuncak gibi sevgilinizle oynamayın

 67. bazı erkekler gibi bende sevimli bulamıyorum malesef aşk pıtırcığı sevgilim ne kadar alıp giysek diye ısrar ettiyse o kadar tiksindim bunlardan saçma sapan tişörtler hiçbir mantığıda yok yani

 68. saçma sapan tişört basıp bu kadar kazık fiyatları nasılda istiyosunuz şaşıp kalıyo insan hayır soruyorum neden?

 69. sevgilim bunları görse başıma yıkar ortalığı tutar zorla giydirir aşk böcüklüğü insan giysinde abi bizle ne uğraşıysounuz delikanlı adama göre diil bu işler yapmayın etmeyin be olum!

 70. arkadaşlar bişey sorucam cidden bunları giyiyo musunuz? ne lan bu biz sevgiliyiz cınım bangır bangır ilan ediyoruz der gibi kusura bakmayın ama hiç şapsik diil aksine şapşalca

 71. şapşik sevgili illaki erkek kız olucak dimi? hımmm ok. tiksiniyorum bu görmezden gelmelerden bizde nerdesin aşkım? temalı tişört istiyoruz şapşik diil renkli sevgili profili çizcez ::))

 72. nefret ediyorum ya eski sevgilim bırak bu tişörtleri giymeyi aynı renk bile giyinmezdi şimdi sevgi pııtırır olmuş bir elmanın iki yarısıymış sinir halleri yaşatıyosunuz tişörtleriniz saçma sapan ve aşırı gereksiz
  😀

 73. lanet olsun şunlara her yerdeler hatun dırdırı bıktırdı tişörlerin yakasını bahane edip giymiyorum giydirmiyorum çok şüküür

 74. ulan en nefret ettiğim şey şunlar giymeyin arkadaş anladık sevgilisiniz de bize ne her yerde trafik lambası gibi biz burdayız diye ötmenize gerek yok görgüsüzlük yeminle

 75. ruh öküzü ruh ikizi çiftine bayıldım 😀 erkekler sevgilisizde olsa gönül rahatlığıyla ruh öküzü tişörtünü giyip çıkabilirler ruh ikizini de alsınlar o öküzü anlayan biri çıkarsa ödülünü almış olur işte bi tişört olur canım o da daha fazlasını beklemesinler

 76. kız kıza bekarlığa veda yapıcamız için bir gelin bir damat tişörtlerini almayı düşünüyorum gece sonunda kızlı erkekli devam edicemiz için güzel bi konsept olur 😀 harika bir gece olucak tşk.

 77. beyler benden size tüyo mükkemmel karışım diyen tişörtleri alın yaz günü plaj bilmem ne bahanesiyle kokteyl havası veriyo sevgili tişörtüyle çok alakası olmuyo 😀 geçen yıl böyle yırtmışsım maksat kızın gönlü olsun 😀

 78. bu sevgili tişörtlerinin bir gün trip meselesi olacağını biliyorsunuz dimi? ne zamanki millet satmak için tişört basmanın cılkını çıkarda bizde nasiplendik illet gibi bi şey nefret ediyorum bu tişörtlerden mıç mıç aşkoş muhabbeti yapanlar giysin çıksın bize ne olum!

Comments are closed.