Ana Sayfa Romantik Hediye Önerileri Sevgili Tişörtleri Uzun Kollu Modelleri

Sevgili Tişörtleri Uzun Kollu Modelleri

0
Paylaş

Sevgiliye tişört hediyesi almak hep bir muamma olarak lanse edilir. Kimi zaman ucuz kimi zaman ise basit bir hediye gözüyle bakılır. Ama bir tişört modeli var ki tüm ön yargıları silip süpürüyor. Tabii ki çift tişörtlerinden bahsediyoruz. Birbiriyle uyumlu sevgili tişörtleri hem romantik hem de eğlenceli tasarımlarla üretiliyor. Sevgililer günü, doğum günü hatta yıl dönümü gibi özel günlerde de çift tişörtlerinin tercih edildiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ayrıca sadece romantik tasarımlar yok. İlişkinizdeki heyecan ve coşkuyu dışarıya yansıtan esprili çift tişörtleri de var. Kışın da kullanabileceğiniz uzun kollu çift tişört modelleri de inceleyin.

Sevgililere Özel Çift Tişört Modelleri

Sevgili Tişörtleri – Siyah Uzun Kollu – Mükemmel Takım

 

Sevgililerin yer aldığı meşhur ajan filmine hitaben tasarlanmış olan bu çift tişörtleri tamamen kişiye özel olarak tasarlanabiliyor. Bay ve bayan uzun kollu tişörtleri uyumlu tüm çiftlere tavsiye ediyoruz.

Sevgili Tişörtleri – Gri Melanj Uzun Kollu – Kelepçeliyim Ben Sana

Her mutlu çift sonuza kadar birlikte olmayı diler. Siz de bu dileğe sahipseniz “birlikte sonsuza kadar” baskılı tişörtü mutlaka incelemelisiniz. Romantik ve anlamlı bu tişört nefes alan baskı kalitesiyle de dikkat çekiyor.

Sevgili Tişörtleri – Beyaz – Ay ve Yıldız

Sevgiliyle birlikte ayı, gökyüzünü, yıldızları izlemek güzeldir. Henüz bu romantik fırsatı yaşamadıysanız sevgili tişörtleri sizleri bekliyor. To the moon baskılı tişörtler 2’li olarak adresinize gönderiliyor.

Sevgili Tişörtleri – Siyah Uzun Kollu – Birleşen Kalpler

Aşkın yapbozunu tamamlan çiftler için bir tasarım önerimiz var. Yaşadığınız aşkı tişörte de yansıtan yapboz tasarımını doğum günü, sevgililer günü gibi özel günlerde sevgilinize gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz.

Sevgili Tişörtleri – Siyah Uzun Kollu – I Love You

Meşhur “I love you” kelimesini tişörtlere farklı bir şekilde yansıtan bu tasarımda çiftlerin adı yazıyor. Hem sevgilinizin hem kendi adınızın yer alacağı tişörtler kadın ve erkek için farklı tasarım ile üretilmektedir.

Kral ve Kraliçe Sevgili Tişörtleri

Kral ve kraliçe tasarımlı sweatshirt farklı renk seçeneklerine de sahip. Normal tişörtlerin aksine ön yüzünde değil de sırt kısmında yer alan baskı farkını hemen ortaya koyuyor.

Bayan ve Bay Sevgili Tişörtleri

Bir diğer sırt baskılı tişört ise İngilizce olarak Mrs. ve Mr. kelimelerini içeriyor. Bay ve bayan uzun kollu tişört tasarımı farklı renk kombinasyonlarında seçilebiliyor. Eğlenceli çiftlerin kaçırmaması gereken bu tişörtler gelecek için de güzel anılar biriktirmeyi sağlayacaktır.

Unutmayın sadece pahalı ve gösterişli hediyeler sevgilinizi mutlu etmez. Romantik ve anlamlı hediyeleri de tercih listenize ekleyin. Özellikle çift tişörtleri bu konuda öne çıkıyor, istediğiniz tasarımlarla kişiselleştirebileceğiniz birbirinden güzel tişörtleri mutlaka inceleyin…

 

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.