Ana Sayfa Romantik Hediye Önerileri Sevgililer Günü İçin El Yapımı Minik Süsler

Sevgililer Günü İçin El Yapımı Minik Süsler

1
Paylaş

El Yapımı Minik Süsler

Evde ufak dokunuşlar, hayatınızı renklendirecek minik, tatlı sürprizler.. Sevgiliniz odaya girdiği anda küçük gözüken ama odanın atmosferini, ışıltısını değiştirmiş olan keçeden ve kağıtlardan yaptığınız el yapımı minik süsler ile Sevgililer Gününüz çok daha güzel geçebilir.

Küçük şirin projeniz, yapımı kolay ancak son derece romantik bir hediye olabilir. Sevgililer gününde pahalı hediyeler almaya kendimizi mecbur hissederiz. Oysa ki el emegi, sevginizi katarak yapılmış hediyeler sizce de daha değerli değil mi? Amacımız sevgiyi, aşkı anlatmaksa böyle bir günde, aşk temali, kalpler , kelebekler, çiçekler.. bizce çok uygun dedik ve yazımıza başladık. Buyurun sevgililer günü için el yapımı minik süsler sizinde ilginizi çektiyse birlikte yapmaya başlayalım.süsler8süsler10 süsler9süsler7

 

 

Malzemeler:  Renkli kağıtlar, ip, tutkal, makas.

Yapılışı:  Her farklı rengi minik parçalar halinde kesin. Kestiğiniz kare parçaları kalp şeklinde kesin. Kendiniz elinizle de kesebilirsiniz ama hepsinin eşit olması adına bence kalp şeklinde delgeç tercih edin. Kestiğiniz kalplerin arkalarını tutkallayın ve ip ile tutturun. Kenar kısımlarına da tutkal sürerek duvara asın. Hepsi bu! Çok kolay ve bir o kadar da sevimli kalpler aşkınızı anlatacak minik objeler haline dönüştü bile.

 

süsler4

Aynı çalışma delgeç ile yapılmış ve iğne yardımıyla ip, kağıtların içerisinden geçirilerek sağlamlaştırılmış. Benzer ama ufak farklılığından dolayı bu önerimizi de sizlere sunmak istedik.

süsler2 süsler3  süsler11

Diğer önerimiz ise kağıtlar ile yaptığınız işlemin aynısını keçe kullanarakta yapmak. Günümüzde evimin bir çok tamamlayıcı parçası haline gelen keçeleri kelebek veya kalp şeklinde keserek ve ip yardımıyla duvara asabilir, evinizi renklendirerek sevgililer gününüzü güzel geçirebilirsiniz.Mutlu Sevgililer Günü!

Diğer el yapımı hediyelerimiz için tıklayın.

1 Yorum var

  1. […] Sevgililer günü için eğer planınız evde kutlamak ise ortamı en güzel hale getirmek elinizde. Kolay bir şekilde hazırlayabileceğiniz bu süslerle evin havasını değiştirmek mümkün. Nasıl yapıldığını fotoğraflarla incelemek için tıklayınız. […]

Comments are closed.