Ana Sayfa Sevgiliye Hediye Sevgiliye Alınabilecek İlginç Müzik Kutuları

Sevgiliye Alınabilecek İlginç Müzik Kutuları

0
Paylaş

Son yıllarda sevgililer günü hediyeleri arasında popülerliğini artıran ürünlerden olan müzik kutuları artık farklı tasarımlarla da üretiliyor. Romantik hediye denildiğinde ilk akla gelen hem sevimli hem de güzel melodilere sahip müzik kutuları ilginç tasarımlarla da karşımızda.

Romantik hediyelerden bıktıysanız ve artık sevgilinizi şaşırtmak istiyorsanız ilginç ürünleri incelemenizi tavsiye ederiz. Doğum günü, sevgililer günü ve hatta yıl dönümü gibi özel günlerde de ilginç hediyeleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Peki romantizmi ilginç bir tasarımla birleştiren müzik kutularına ne dersiniz?

Birbirinden İlginç ve Güzel Müzik Kutuları

Mini tasarım ile üretilmiş olan bu müzik kutusu sadelikten hoşlanacak herkes için ideal bir hediye. Sevimli yapısının altında eşsiz melodiler taşıyan bu müzik kutusu diğerlerinden de çok farklı! Sadece tasarımıyla değil çalışma prensibiyle de diğer müzik kutularından sıyrılıyor. Nota işlenmiş kağıtların müzik kutusu içinden geçirilmesiyle çalışan bu hediye, dekoratif olarak dahi kullanılabilir. Henüz ülkemizde pek rastlanmasa da yurt dışında satış rakamlarını hızla tırmanmış bir ürün olduğunu hatırlatalım.

Klasikten ödün vermeyen bir sevgiliniz var ise bu ilginç ve bir o kadar da heybetli müzik kutusunu ona hediye etmelisiniz! Su değirmeni tasarımıyla hazırlanmış olan müzik kutusu, çalıştığı anda pervanesi hareket ediyor. Elbette özel müziği de cabası! Su değirmeninin dinlendirici yapısını her an evinizde yaşattıracak müzik kutusunu sadece sevgilinize değil aile bireylerine de hediye edebilirsiniz.

Çocukken izlemesi ayrı keyif binmesi ayrı keyif olan atlı karıncaları yad etmeye ne dersiniz? Tabii tek başınıza değil sevgilinizle birlikte! Adeta atlı karınca tasarımlı müzik kutusu sizi ve sevgilinizi eski günlere götürmek için tasarlanmış.

Nostaljik Atlı Karınca Müzik Kutusu

Atlı karınca tasarımlı müzik kutusunu nerede bulacağım diye üzülmeyin! İnternet sitemizden satın alabileceğiniz nostaljik atlı karınca müzik kutusunu dilediğiniz adrese gönderebilirsiniz. Üstelik bu sevimli müzik kutularının birbirinden güzel birçok renk çeşidi bulunuyor.

 

Klasik esintilerin yer aldığı bu müzik kutusu için hem iyi hem de kötü haberimiz var. Çok beğendiyseniz artık üretilmediğini üzülerek şimdiden belirtelim. İyi habere gelecek olursak antika pazarlarında ve eskici dükkanlarında buna benzer birçok müzik kutusunu bulabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye alırken ya da araştırırken bu tarz yerlere de mutlaka uğramanızı öneriyoruz. Unutmayın hediyenin ölçüsü para değildir…

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.