Ana Sayfa Sevgililer Günü Hediyeleri Sevgiliye Alınabilecek Minimal Hediyeler

Sevgiliye Alınabilecek Minimal Hediyeler

0
Paylaş

Artık pahalı ve gösterişli hediyeler yerine minimal tasarımlı hediyelerin tercih edildiğini rahatlıkla söyleyebilirsiniz. Minimal hediyeler hem görüntüsüyle hem de kullanışlı olması nedeniyle herkes tarafından beğeniyor. Kadınlar kadar erkeklerin de ilgisini çeken minimal tasarımlı hediyeler olduğunu da hatırlatalım. Sevgililer günü, doğum günü hatta yıl dönümü gibi özel günlerde minimal hediyeleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan gelin birlikte güzel olduğu kadar da minik tasarıma sahip hediyeleri inceleyelim…

İsim Yazılı Deri Anahtarlık 

Küçük ama oldukça kullanışlı olan bu anahtarlık, özellikle birden fazla anahtar taşıyanlar için ideal bir ürün. Sevdiklerinize hediye olarak deri anahtarlığı alırken kendiniz için de sipariş vermeyi unutmayın.

Aşk Yemeği Ahşap Müzik Kutusu

Yıl dönümü akşam yemeği temalı müzik kutusu ne kadar da şık görünüyor değil mi? Minimal boyutuyla dikkat çeken müzik kutusu tamamen ahşaptan üretiliyor. Romantik bir hediye arayan herkes için tavsiye edebileceğimiz bu ürün rahatlatıcı da bir melodiye sahip…

 

Ahşap Seyehat Bıçak ve Kaşığı

Doğasever dostlarınıza ya da sevgilinize böyle doğal bir hediye vermek ister misiniz? Ahşap malzemeden üretilen bu minik ve bir o kadar da pratik ürün hem kaşık hem de çatal olarak kullanılabiliyor. Kamp gereçleri arasında mutlaka yer almasını gereken bu ürünü kesinlikle incelemelisiniz.

Basit Hediye Kutusu Tasarlama

Basit bir ip ve bir parça dal! Minimal, şık ve sade bir tasarım yapmak işte bu kadar basit. Satın alacağınız hediye kadar onu nasıl sunduğunuz da çok önemlidir. Güzel bir kaplama kağıdını ip, çiçek ya da dal parçası ile birleştirince sevdiklerinizi mutlu edecek hediye paketiniz hazır demektir.

Bir diğer hediye paketi süslemesinde ise kraft kağıdı ve çiçek parçaları kullanılmış. El yapımı tasarımıyla dikkat çeken bu hediye paketinin içindeki hediyeden bile daha güzel olduğunu şimdiden söyleyebiliriz. Son dönemde popülerliği artan kraf kağıtlar hediye paketi hazırlarken destek alabileceğiniz en pratik ürünlerden…

Deri Kalemlik

Üzerine isim de yazılabilen bu deri parçasının küçük durduğuna bakmayın. O kaleminizi özenle muhafaza ederek pratik kullanım imkanı yaratır. Şık, sade ve özel bir ürün!

İsme Özel Deri Kutulu 2’li Kalem Seti

Kalemlik yerine hem kalem hem de kalem kutusu istiyorsanız bu ürünü mutlaka değerlendirmelisiniz. İçinde 2 adet şık metal kalem ve deri kutunun yer aldığı bu set tamamen kişiselleştirilebiliyor.

 

 

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.