Ana Sayfa Romantik Hediye Önerileri Sevgiliye El Yapımı Hediye Kutusu

Sevgiliye El Yapımı Hediye Kutusu

1
Paylaş

Sevgililer gününe sayılı günler kala ”Ne hediye alabilirim?” ” Nasıl bir hediye sevgilimin hoşuna gider?” gibi sorular zihinlerde yer etmiştir. Günlerce hediye araştırır, farklılık peşinde koşarsınız. Amacınız onu mutlu etmek ve özel olduğunu hissettirmektir. Sevginizi anlatmanın en güzel yollarından birisi de el emeğinizin bulunduğu, içine aşkınızı katarak hazırladığınız, kendini diğer hediyelerden farklılaştıracak bir hediyedir. Peki her zamanki sıradan hediyelerinizi bir yana bırakıp, kendiniz el yapımı hediye kutusu hazırlamaya ne dersiniz? Sevgilinize vereceğiniz hediye kutusu dışarıda satılmıyor, kolayca bulunmuyor.

Baştan sona el emeği gerektiren, sevgiyle bezenmiş bir hediye ve hediye kutusu. İçerisine aşk dolu mesajlarınızı, fotoğraflarınızı, güzel sözlerinizi , şiirleri, sevdiğiniz filmlerin cd leri, gülleri, kendi ellerinizle yaptığınız kurabiyeleri, cupcakeleri koyabileceğiniz aşk dolu bir hediyeyi kim sevmez ki?

hediye kutusu1

Gelin şimdi birlikte bu hediyeleri koyabileceğimiz anlamlı ve aşk dolu el yapımı hediye kutusu yapımına başlayalım.

hediye kutusu2

Gerekli olan malzemeler; Kalp şeklinde orta boy kutu, kalem, makas, ince renkli kağıtlar ve kınnap.hediye kutusu3

Fotoğraftaki renklere bakacak olurcak açık ve koyu pembe, somon, kahverengi kağıtlara spiraller çizerek işleme başlayın.

.hediye kutusu4

Spiralleri çizdiğiniz yerleri takip ederek kesin.

hediye kutusu5

Şekil vermeye merkezden başlayın. Burgu yaparak sarın.

.hediye kutusu6

Spiralleri çiçek görünümünü alacak biçimde içe doğru birleştirerek kıvırın. Tutkal ile yapıştırın.

.hediye kutusu7

Çiçek görünümündeki kağıtları yanyana ve renk renk yapıştırın. Hepsi bu! Sonuç harika.

Hediye Kutusu Süslerken Benzer Yolla Farklı Sonuçlarda Elde Edebilirsiniz!

Eger bir pizza veya cupcake hediye edecekseniz süslemenizi ona uygun kutularda da yapabilirsiniz. Bu sebeple farklı şekillerde süsleme de deneyebilirsiniz.

hediye kutusu8

Diğer el yapımı hediye kutusu seçenekleri için aşağıdaki fotoğrafları inceleyebilirsiniz.hediye kutusu10 hediye kutusu11

Diğer el yapımı hediye tavsiyelerimiz için tıklayın.

Romantik bir sevgili olduğunuzu kanıtlayacak sevgiliye en romantik el yapımı hediyeler ile de sevgilinizin gönlünü bir kez daha kazanabilirsiniz.

1 Yorum var

  1. […] Harika hediyelerinizi daha da özel yapmanın yollarından biri de onu içinde sunacağınız kutudur. Herhangi bir kutu deyip de geçmeyin. Özel hediyenizi kendiniz yaptığınız bu tarz bir kutuyla daha da harika bir hale getirebilirsiniz. Hediye kutusu yapımı için tıklayın.  […]

Comments are closed.