Ana Sayfa Doğum Günü Hediyesi Sevgiliye Özel Doğum Günü Hediyesi Rehberi

Sevgiliye Özel Doğum Günü Hediyesi Rehberi

0
Paylaş

Doğum günü yaklaşan sevgiliniz için şimdiden ne hediye alacağınızın muhasebesini yapmaya başladıysanız çok şanslısınız. Çünkü size oldukça faydalı olacak harika hediye fikirlerimiz var. Erkekler romantik olma hususunda bayanlara nazaran daha çekimser olurlar. Romantik erkekleri bu durumdan tenzih ediyoruz tabii ki : ) Siz de romantik bir sürpriz yapmayı planlıyorsunuz fakat ne tür hediyeler alacağınızı bilemiyorsanız, sizin için seçtiğimiz bu ürünleri çok seveceğinizi düşünüyoruz. Hem kadınlara hem de erkeklere hediye edilebilecek esnekliğe sahip doğum günü hediyesi fikirlerimizi bakalım siz de beğenecek misiniz…

En Romantik Doğum Günü Hediyeleri 

130 Parça Kişiye Özel Foto Baskılı Puzzle

sevgiliye-ozel-dogum-gunu-hediyesi-rehberi-1

Eşinizle çekildiğiniz fotoğrafı 130 parçalık puzzle’a bastırarak, eşinize hiç unutamayacağı bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Puzzle tarafınıza parçalanmış bir şekilde ve şık kalpli kutusuyla birlikte gönderilecektir.

Kalp Kutuda Kişiye Özel Çikolatalar

sevgiliye-ozel-dogum-gunu-hediyesi-rehberi-2

En tatlı doğum günü hediyesini vermek isteyenleri de unutmadık tabii ki… Ambalajının üzerine dilediğiniz romantik mesajı ve fotoğrafı bastırabileceğiniz bu çikolatalar da kalpli kutusuyla birlikte gönderilmektedir. Sevgilisine “Romantik hediye dediğin böyle olur” dedirtecek bir sürpriz yapmak isteyenlere özel…

 

Ömür Boyu El Ele Yastık Seti

sevgiliye-ozel-dogum-gunu-hediyesi-rehberi-3

Nişanlı ve evli çiftlere özel olarak tasarlanmış bu yastıklar kişiye özel olup, üzerine sevgilinizle isimlerinizi yazdırabilirsiniz. Yastığın fotoğrafta da görüldüğü üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Seçtiğiniz ürün tarafınıza ikili olarak gönderilecektir.

 

Aşkbiyotik

sevgiliye-ozel-dogum-gunu-hediyesi-rehberi-4

Sizce de seçeceğiniz doğum günü hediyesi, sevgilinizin aklına gelmeyecek bir şeyler mi olmalı? Kapsüllerinin içerisinde romantik cümlelerin yazılı olduğu kağıtların yer aldığı bu aşkbiyotik şişesinin yanında sevgi sözcükleriyle donatılmış bir de prospektüs yer almaktadır.

 

Hayat Seninle Güzel Akrilik Kalp Ödül

sevgiliye-ozel-dogum-gunu-hediyesi-rehberi-5

Sevgilinizin doğum günü “Hayat seninle güzel” demek için mükemmel bir gün…  Üzerine sevgilinizle isimlerinizi ve dilediğiniz tarihi ( ister tanışma yıldönümünüz, isterseniz de sevgilinizin doğum günü tarihi ) yazdırabileceğiniz bu akrilik ödül en romantik doğum günü hediyesi olmaya aday…

 

İsme Özel Çöp Adamlı Aşk Kupaları

sevgiliye-ozel-dogum-gunu-hediyesi-rehberi-6

Kişiye özel olarak hazırlanan bu aşk kokak kupa bardakların 4 farklı modeli bulunmaktadır. Kalpli kulplarıyla romantikliğinizi gözler önüne serecek kupa bardaklar sevgilinizin şimdiye kadar aldığı en romantik doğum günü hediyesi olmaya geliyor.

DJI MAVIC AIR Drone Modeli

Erkeklerin en çok ilgisini çekecek, bir ömür boyu unutmayacak hediye olan dji mavic air modelini alarak kalbine taht kurabilirsiniz. Şuradan detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sevgili Tişörtleri – Beyaz – I Love You

sevgiliye-ozel-dogum-gunu-hediyesi-rehberi-7

Sizden her daim sevgi sözcükleri duymak isteyen sevgilinize, üzerine isimlerinizi yazdırabileceğiniz bu sevgili tişörtlerinden hediye edebilirsiniz.

Sevgiliye Özel 12 Fotoğraflı Duvar Saati

sevgiliye-ozel-dogum-gunu-hediyesi-rehberi-8

Seçeceğiniz en güzel 12 fotoğrafı bastırabileceğiniz bu romantik duvar saati ile eşinizi hiç beklemediği bir hediyeyle şaşırtabilirsiniz. Duvar saatine sevgilinizle isimlerinizi de yazdırarak hediyenizi daha da anlamlı hale getirebiliyorsunuz.

Özellikle erkek sevgililerin bayılacağı şu hediyeler de göz gezdirmenizi öneririm.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.