Ana Sayfa El Yapımı Hediyeler Sonbahar Temalı El Yapımı Hediye Seçenekleri

Sonbahar Temalı El Yapımı Hediye Seçenekleri

0
Paylaş

Eylül sabahının serinliğini
Yaprakların serinliğini
Ciğerlerime dolduruyorum…

Siz de Ataol Behramoğlu gibi, sonbaharı yapraklarının serinliğini ciğerlerinize dolduracak kadar çok seviyorsanız, bizzat kendi ellerinizle hazırlayabileceğiniz sonbahar temalı bu ürünleri muhakkak görmelisiniz. Sonbahar mevsimi sizi de hüznüyle kuşatıyorsa, hüzünlü dakikalarınızı eğlenceye çevirecek bu güzel çalışmaları sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Hele ki sonbahar mevsiminde doğan dostlarınıza içerisinde kendi el emeğinizin de bulunacağı ve daima onlara sizi hatırlatacak bir doğum günü hediyesi yapabilirsiniz.

Sonbaharı Evinize Taşıyacak El Yapımı Hediye Fikirleri

 

🍁 Dekoratif Kanvas Tablolar

Sonbahar hüznünü en iyi temsil edecek şık bir dekoratif ürün hazırlamaya ne dersiniz? Bu şirin kanvas tablolar, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri olacak. Çünkü bizzat kendi ellerinizle hazırlayacaksınız.

Dekoratif Kanvas Tablolar Nasıl Yapılır?

 

🍁 Sonbahar Esintisi Kapı Süsü

Sonbaharı evinize taşımaya hazır olun! Sonbahar tonlarını üzerinde barındıran bu şık kapı süsü ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Siz dilerseniz hazır satılan sonbahar yapraklarını kullanarak da böyle bir çalışma yapabilirsiniz.

Sonbahar Esintisi Kapı Süsü Nasıl Yapılır? 

 

🍁 Işık Kavanozu

Sonbahar atmosferini odanızda hissetmenizi sağlayacak bir çalışma yapmaya ne dersiniz? Tutkal yardımıyla kavanoza yapıştıracağınız sonbahar yapraklarını dilediğiniz renklerde tercih edebilirsiniz. İçeriğine isterseniz mum isterseniz de pille çalışan ışıklarla aydınlatabilirsiniz.

Işık Kavanozu Nasıl Yapılır?

 

🍁 Dekoratif Yaprak Tabak

Soft renkleri seviyorsanız, sonbahar mevsimi sizin de vazgeçilmeziniz olmalı 🙂 Daha önce hiç sahip olmadığınız şıklıkta, şeker ve çikolatalarınızı koyabileceğiniz dekoratif bir tabak yapmaya var mısınız? Tutkal yardımıyla gerçek yapraklarla hazırlayacağınız bu çalışma oldukça pratik…

Dekoratif Yaprak Tabak Nasıl Yapılır? 

 

🍁 Sonbahar Yaprağı Bardak Altlığı

Size de sonbahar sıcacık ıhlamur çayını hatırlatıyorsa, kendiniz için bir güzellik yapın ve sonbahar temalı bir bardak altlığı hazırlayarak kendinizi şımartın! En sevdiği mevsim sonbahar olanlar, bu bardak altlığını da eminiz çok sevecekler.

Sonbahar Yaprağı Bardak Altlığı Nasıl Yapılır?

 

 🍁 Yiyecek Saklama Kavanozları

Elinizdeki kavanozları değerlendirmenin tam zamanı! Hazır sonbahar da gelip çatmışken, siz de sonbahar esintisini mutfağınızda da hissetmeye ne dersiniz? Baharatlık, mumluk olarak da yapacağınız bu çalışmayı hazırlarken oldukça keyifli dakikalar geçireceksiniz.

Yiyecek Saklama Kavanozları Nasıl Yapılır? 

 

🍁 Ahşap Bardak Altlıkları

Hazırlayacağınız hediyenin hem kullanışlı hem de pratik yapılan bir şeyler olmasını istiyorsanız, ahşap bardak altlıklarını kaçırmayın! Ahşaplara çizeceğiniz sonbahar figürleri ile siz de sevdiklerinizin harika bir sonbahar geçirmesine katkı sağlayabilirsiniz 🙂

Ahşap Bardak Altlıkları Nasıl Yapılır?

 

🍁 Dekoratif Sonbahar Çerçevesi

Duygusal yönünüzü ortaya çıkaracak harika bir çerçeve ile sevdiklerinize unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz. Annenize, arkadaşınıza, sevgilinize, emek vermekten yorulmayacağınız tüm sevdiklerinize bu çerçeveyi hediye edebilirsiniz.

 

Dekoratif Sonbahar Çerçevesi Nasıl Hazırlanır? 

🍁 Dekor Sonbahar Yaprakları

Tüllerinize renk katacak harika bir çalışma ile karşınızdayız! İplerle birbirine geçireceğiniz sonbahar yapraklarıyla tüllerinizi, duvarlarınızı, ayna önlerinizi süsleyebilir evinize yepyeni bir hava kazandırabilirsiniz.

Dekor Sonbahar Yaprakları Nasıl Yapılır? 

 

🍁 Yaprak Makrome Bileklik

Sevdiklerinize kullandıkça sizi hatırlayabilecekleri hediyeler vermeyi seviyorsanız, makromeden yapılan bu şık bileklik de sizi temsil edecek en güzel hediye seçeneklerinden biri ve yapılışı da oldukça kolay. Kaçırmayın!

 

Yaprak Makrome Bileklik Nasıl Yapılır? 

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.