Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Sürpriz Dolu Anneler Günü Hediyeleri

Sürpriz Dolu Anneler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Kalbimizde, hayatımızda varlıkları zenginlik, yoklukları büyük bir eksiklik olan annelerimiz yanımızda olduklarını gördüğümüzde kendimizi güvende hissettiren yegane insanlardır. Hayatınızda annenizden daha değerli, daha özel, daha önemli biri var mı? Annenizden çok sevdiğiniz biri var mı? Olmazsa olmaz dediğiniz, annenizden başka biri var mı? Tahminimizce yoktur. Anneler dünyanın en değerli varlıklarıdır. Yoklukları doldurulamayan, varlıklarına doyum olmayan kadınlardır onlar. Onların mutluluğunu sağlamak da çocuklarına düşer tabi ki. Onlara verilecek en büyük mutluluğu sadece çocukları verebilir. Bilhassa özel günlerde bu mutluluk kat be kat artar. Mesela anneler günü gibi özel bir günde ona vereceğiniz bir anneler günü hediyesi çok özel olmalıdır. Şimdi o özel gün yaklaşıyor.. Yüreğinizin sıcak kalmasına sebep olan her şeyin en güzeline layık olan annenize anneler gününde ne hediye vereceksiniz?  Ne olursa olsun hediyenizin kendi beğendiğiniz bir ürün olmasına dikkat edin ki, annenizdeki anısı daha da derin olsun. Yani maneviyatıyla konuşan bir hediye olsun ki annenizin sevgi dolu kalbini ısıtmaya yetsin. İşte böyle bir anneler günü hediyesi, diğer bütün anneler günü hediyeleri seçeneklerini sollar. Bizden söylemesi:) 10 Mayıs Anneler Günü’nde “Anneme ne hediye alabilirim?” diyenler için en güzel hediye seçeneklerini bir araya getirdik. İşte en anlamlı anneler günü hediyeleri;

Anneniz için Sürpriz Olacak Hediye Fikirleri 

Anneme Sevgi Kulesi;

anneler_gunune_ozel_-_seni_herseyden_cok_seviyorum_hediyesi_413629

Dikkat çekici bir anneler günü hediyesi almak istiyorsanız ve hala ne alacağınıza karar veremediyseniz, Anneme Sevgi Kulesi ile tanışmamışsınız demektir. Kutular üzerinde yazan notlardan tutun, içindeki ürünlere kadar, annenizi kendisine hayran bırakacak sevgi kulesi, annenizi kendisine hayran bırakacak. Kuleleri açtığında farklı farklı sürprizle karşılaşacak olan anneniz en küçük kutuda melek kolyesini bulunca sevincinden havalara uçacak 🙂

 

Anneye Özel Yüzük;

anneler-gunu-hediye-anne-yüzüğü

Anneye özel tasarımlardan olan bu fotoğraflı kalp şeklindeki yüzük, annenizin gözlerini dolduracak sürpriz dolu bir anneler günü hediyesi olacak.

 

Bir Demet Tatlı;

anneler-gunu-hediyeleri-316

Anneler günü hediyeleri arasında kaybolmayın!  Annenize alacağınız hediye yenilebilir bir şey olsa fena mı olur? Mesela kaliteli bir çikolata olsa? Farklı bir hediye alma telaşındaysanız, bu hediye hem göze hem de mideye hitap etmeli. İşte size bir demet mutluluk seçeneği 🙂

 

Sürpriz Hediye Kutusu;

anneler-gunu-hediyeleri-anneler-gunu-hediyesi-6

2 adet kalp şeklinde çikolata, kalpli mumlar, ayna-tarak seti ve mutluluk veren sürpriz hediyelerle dolu bir kutu düşünün. Bundan daha eğlenceli, daha heyecan verici bir anneler günü hediyesi olur mu? Bize göre olmaz yani:)

 

Ne Pişirsem Kavanozu;

bugun_ne_pisirsem_kavanozu_500

Annelerin evde en büyük sorunlarından biri yemektir. En az iki günde bir kendilerine “Bugün ne pişirsem?” sorusunu sorar, bir türlü karar veremezler. Bugün Ne Pişirsem Kavanozu ile annenizin bu telaşına 60 günlük bir süre için son vermeye ne dersiniz? İşte hem yaratıcı hem de işlevsel bir anneler günü hediyesi:)

 

Anneye Özel Fotoğraflı Bileklik;

En Güzel Anneler Günü Hediyesi

Bir anne için ailesi hayatındaki en önemli şeydir. Siz de annenize içine fotoğraflarınızı, güzel anılarınızı yerleştirebileceğiniz bir bileklik hediye edebilirsiniz. Hem çok orijinal hemde geçmişten izler taşıyan bir anneler günü hediyesi sunmanın mutluluğunu yaşamış olursunuz.

 

Fotoğraf Çerçeveli Duvar Saati;

kisiye-ozel-hediye-114

Bazı kişiler duvarlara yakınlarının, aile üyelerinin fotoğraflarını asmayı özellikle severler. Bu çerçeveli duvar saati çeşitleri böyle biri için ev hediyesi olarak da düşünülebilir. Sevdiklerinizin fotoğraflarını evinizin duvarlarına asmayı sever misiniz? Kim sevmez ki! Eğer anneniz de sizin gibi düşünüyorsa işte size ideal bir anneler günü hediyesi seçeneği… Anneniz bu sürpriz anneler günü hediyeleri arasından en çok belki de evini süsleyecek olana bayılacaktır. Ne dersiniz?

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.