Ana Sayfa El Yapımı Hediyeler Taş Gibi El Yapımı Hediyeler

Taş Gibi El Yapımı Hediyeler

0
Paylaş

Değer verdiğiniz kişileri mutlu etmenin daha eğlenceli yöntemleriyle tanışmaya ne dersiniz? Siz de ne zamandır size kendinizi iyi hissettirecek bir hobiye sahip olmak istiyorsanız, denizin besleyip büyüttüğü en özel taşlarını kullanarak ortaya harika çalışmalar çıkarabilirsiniz. “Taşlardan ne yapılabilir?” sorusuna verilebilecek en güzel cevaplar ile siz de sevdiklerinizi sevindirmenin en basit ve eğlenceli yollarını keşfetmiş olacaksınız.

Sizin için önemli olan insanları mutlu etmenizin aslında hiç de zor olmadığını size gösterecek bu el yapımı hediyeler sayesinde siz de boş geçen zamanlarınızı eğlenceye dönüştürebileceksiniz.

Taşları Değerlendirmenin En Eğlenceli Yöntemleri 

Taşlardan Kaktüs Yapımı 

tas-gibi-el-yapimi-hediyeler-1

Görünüşünü beğendiği halde sırf dikenleri batmasın diye kaktüs almayanlar, kendi elleriyle yapabilecekleri taş kaktüsleri görünce çok mutlu olacaklar. Hem bu şirin çalışmayı yapabilmeniz için çok da güzel bir çizim yeteneğine sahip olmanıza gerek yok.

 

Şirin Salyangozlar

tas-gibi-el-yapimi-hediyeler-2

Bükme yöntemiyle telin arasına dilediğiniz renkte taşları sıkıştırarak en renkli salyangozları elde edebilirsiniz. En farklı el yapımı hediyeler arasında bulunan bu salyangozları dekoratif olarak da kullanabilirsiniz.

 

Dekoratif Kalp

tas-gibi-el-yapimi-hediyeler-3

Yapacağınız hediyenin sevginizi temsil edecek nitelikte olmasını istiyorsanız en sevdiğiniz taşları içerisine hapsedebileceğiniz bu çalışma bizden size gelsin 🙂

 

Taşlardan Tablo Yapımı 

tas-gibi-el-yapimi-hediyeler-4

Papatyalara olan hayranlığını bildiğiniz sevdiklerinize şık bir tablo hazırlama fikrine ne dersiniz? Tabloyu dilediğiniz boyutta ve dilediğiniz papatya sayısıyla güncelleyebilirsiniz.

 

Doğal Fotoğraf Çerçevesi ve Kalemlik 

tas-gibi-el-yapimi-hediyeler-5

En güzel fotoğraflarınızı kendi ellerinizle hazırlamış olduğunuz fotoğraf çerçevesinde sergilemek istemez misiniz? Takım oluşturmak isterseniz küllük ya da kalemlik gibi eşyaları da taşlarla donatabilirsiniz.

 

Dekoratif Masalar

tas-gibi-el-yapimi-hediyeler-6

Yemek masalarınızı da oldukça doğal hale getirmeniz mümkün. Sahilden topladığınız en parlak taşlar sayesinde masanıza doğal bir güzellik katabilirsiniz.

 

Biricik Dostunuza Özel… 

tas-gibi-el-yapimi-hediyeler-7

Sevgi emek ister… Canınızdan çok sevdiğiniz biricik dostunuza, ona daima sizi hatırlatacak bir sürpriz yapabilirsiniz. Guaj boya yardımıyla boyayacağınız deniz taşları ile en doğal hediye sizinkisi olacak.

Sevgi Kokan Taşlar

tas-gibi-el-yapimi-hediyeler-8

Taş kalplilerin bile duygu değişikliği yaşamasına vesile olacak en anlamlı tablo ile karşınızdayız. Sevgilinize, annenize, babanıza ya da en sevdiğiniz dostunuza onu ne kadar çok sevdiğinizi böyle şirin bir tablo yaparak ifade edebilirsiniz.

 

Taştan Kolye Yapımı 

tas-gibi-el-yapimi-hediyeler-9

Yaz aşkıyla başlayıp evliliğe kadar giden ilişkinizde neden sizin de bir sembolünüz olmasın ki! Sevgiliniz için kendi ellerinizle hazırlayacağınız bu kolye, şıklığıyla göz kamaştıracak.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.