Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Tasarım Seven Annelere Ahşap Anneler Günü Hediyeleri

Tasarım Seven Annelere Ahşap Anneler Günü Hediyeleri

1
Paylaş

Anneler gününde annenize ne hediye alacağınızla ilgili planlarınızı yapmaya başladığınızı düşünüyoruz. Bu konuyla ilgili karar verilmesi en zor şeylerden biri de anneler gününde hediye olarak ne tercih etmemiz gerektiğidir. Anneler günü için ilginç hediyeler mi tercih edilmeli; anlamlı hediyeler mi? Bu konuda sorulabilecek en can alıcı soruları soralım ki, siz değerli okurlarımıza önereceğimiz hediyeler de o denli doğru ve isabetli olsun. Bir kere şundan emin olunuz ki, sevgili Annenize hangi hediyeyi aklınızdan geçiriyorsanız veya hangi ürünü daha çok beğendiyseniz, o hediye Anneniz için alınabilecek en güzel hediyedir. Gerisi hikaye, gerisi laf-ı güzaf! Çünkü annenizi nihayetinde en iyi tanıyan kişi, çocuğu olarak en başta sizsiniz! Yani, onun en çok ne ile mutlu olacağına bizzat siz karar vereceksiniz:) Eee biz size en özel seçenekleri sunacağız tabi ki. Yalnız işin sadece bununla bitmediğini siz de biliyor olmalısınız. Gerçekten de bir Anne için en büyük hediye, koruyup kolladığı, bin bir zahmet ile büyüttüğü evlatlarının mutluluğunu görebilmektir. Şimdi mutlu etme sırası siz çocuklarında! Siz de annenize hala ne hediye alacağınıza karar vermediyseniz bizce çok şanslı sayılırsınız. Büyük bir titizlik ve özenle sizler için seçtiğimiz anneler günü hediyelerine bu başlık altında göz atabilirsiniz. Eğer anneniz ahşap tasarımları seven biriyse, bizim onun için çok özel tavsiyelerimiz olacak. Aşağıda yer alan hediyeleri en başta sizin, sonrasında da anneler gününde annenizin çok beğeneceğini düşünüyoruz! Neden derseniz, çünkü burada yer alan hediyelerin büyük bir çoğunluğu sadece anneler gününe özel olarak hazırlandı!

Birbirinden Güzel Ahşap Anneler Günü Hediyeleri

Pencere Şeklinde Anahtar Askısı;

ahşap-anahtarlık-modelleri

Yürekten bir sarılma, kısa anlamlı bir cep telefonu mesajı bile Anneler Günü için Anneye verilebilecek hediyelerin en güzeli olabiliyor bazen! Ancak, bununla yetinmeyip bütçesi ölçüsünde küçük ama anlamlı hediyeler düşünen akıllı ve vefalı evlatlar için ideal bir hediye önerimiz var; ahşap pencere tasarımlı anahtarlık! Anneniz bu anneler günü hediyesine bayılacak bizden söylemesi:)

 

Resimli Kare Duvar Saati;

yeni_annelere_ozel_ahsap_duvar_saati_500

Büyük sıkıntılar çekerek 9 ay sizi karnında taşıyan annenize her saat sizi hatırlatacak şık bir hediye vermek isterseniz ahşap duvar saati ürünümüz tam aradığınız nitelikte!

 

Annenize Özel Doğrama Tahtası;

sevgini_kat_ahsap_kesme_tahtasi_500

Annelerinize dilediğiniz mesajı iletebileceğiniz, kişiye özel kesme tahtası, onu çok mutlu etmeye yetecek hediye seçeneklerinin başında geliyor.

 

Ahşap Tasarım Üzerine Fotoğraf Baskılı Dekoratif Hediye;

Resim_1368100736

Annenizin kullanmaya kıyamayacağı, tozlanır diye çıkarmayacağı çok özel hediyelerden biri de, ikinizin fotoğrafından oluşan eşsiz baskılı bu dekoratif seçenek olsa gerek.

 

Kişiye Özel Bıçaklık;

Kisiye Ozel Ahsap Bicak Rafi

Anneler günü hediyesi olarak annenize ahşap bir bıçaklık hediye etmek, sanıyoruz ki sizin de daha önce hiç aklınıza gelmemişti. Ancak gördüğünüzde sizin de fark ettiğiniz gibi, Kişiye Özel Ahşap Bıçak Rafı oldukça şık bir hediye alternatifi. Hem kullanışlı hem de uzun soluklu kullanılabilecek bir ürün. Bu bıçak rafının özel bir hediye olmasının nedeni sadece şık ve mutfakta sıklıkla kullanılabilen bir ürün olmasından değil, aynı zamanda bu ürünün kişiye özel bir ürün olmasıdır.

 

Özel Tasarım Ahşap Aksesuar Serisi;

image03

En güzel anlarınızın fotoğrafı, bir köşede unutulmaya mahkum bırakılmasın diye, annenize alacağınız bu ahşap çerçeveli ürünler hem evine hoş bir dekor, hem de sıra dışı bir anneler günü hediyesi seçeneği olacaktır.

 

Annenize Özel Tasarlanabilen Duvar Saati;

anneye_ozel_kalpli_ahsap_duvar_saati_500

Annenizin bakmaya kıyamayacağı eşsiz hediye seçeneklerinden biri de bu anlamlı duvar saati olsa gerek.

 

Anneye Özel 3’lü Baharatlık Seti‏;

anneye_ozel_3lu_baharatlik_seti_500

Mutfak, her annenin zamanının büyük bir kısmını geçirdiği bir yer olduğu için, onları mutlu edecek hediyeleri seçerken, mutfağını süsleyici unsurlar içermesine dikkat etmenizi tavsiye ediyor ve kişiye özel bu baharatlık setini mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

1 Yorum var

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.