Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Tasarım Sever Annelere Özel Farklı Anneler Günü Hediyeleri

Tasarım Sever Annelere Özel Farklı Anneler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Annelerimiz harika yaradılışlı, yumuşak başlı, bazen agresif ama hep pamuk yürekli en sevdiklerimizdir. Anneler günü yaklaştıkça anneler günü hediyeleri olarak ne alsam telaşına düşmeye başladık. Peki, anneler günü fikrinin nasıl ortaya atıldığını biliyor musunuz? Bütün bunlara değinmeden evvel “anne” kavramının ne denli önemli olduğunu düşünmeye başladık. Herhalde dünya üzerinde yazılmış tüm edebi eserleri tarasak, anne sevgisi üzerine yazılmış hatırı sayılır bir arşiv elde ederiz. Anneler gününün hikâyesi Batı Virjinya’da yaşayan öğretmen Anna Jarvis’in annesini kaybetmesinin ardından, tüm dünya annelerine özel bir gün belirleyerek, anneler günün kutlanması fikriyle ortaya çıktı. İlk anneler günü 10 Mayıs 1908 yılında kutlandı ve ülkemize ise Kadınlar Derneğinin öncülüğüyle 1955 yılından beri özel gün statüsünde yer alıyor. O günden beri, aslında her gününü özel olarak hissettirmemiz gereken annelerimizi yılın bir günü özenle hatırlayıp bir nebze de olsa yüzlerini güldürmeye çalışıyoruz. Bahar biraz geç gelmiş olsa da, mayıs ayının gelişiyle güneş artık yüzünü iyice gösteriyor. Mayıs ayının ilk haftalarında hepimizi saran Anneler Günü hediyeleri telaşı için size hediye önerilerinde bulunmak istedik. Eğer anneleriniz tasarım sever bir yapıya sahipse bu hediyeleri çok beğenecektir. İşte her zevke her anneye özel şaşırtıcı ve oldukça ilginç tasarımlı hediye seçenekleri;

Hem İş Çözücü Hem de Tasarım Harikası Anneler Günü Hediyeleri;

1.Modern Çerezlik;

tasarim_1332272685144

Annenize hem ilginç hem iş kolaylaştıran hem de tasarım harikası farklı bir anneler günü hediyesi vermek istiyorsanız, tam da ideal bir hediye seçeneği ile karşı karşıyasınız. Bu anneler günü sayesinde anneniz çok mutlu olacaktır.

2.iginç Çaydanlık Tutucu;

L7YVIRMIlginc-Mutfak-Aksesuarlari-Tasarimlari_1315168340

Anneme bu sene hiç kimsede olmayan farklı ve özel bir hediye vermek istiyorum diyorsanız, işte karşınızda herkesin özeneceği kol yormayan çaydanlık tutucu. Anneniz bu düşünceli hediyeniz karşısında çay doldurmalara doyamayacak bizden söylemesi.:)

3.Paspas Terlik;

gg

Paspas terlikler, bizim temizlik meraklısı annelerimiz için eşsiz anneler günü hediyeleri seçeneklerinden belki de onların en sevinecekleri oluyor.:) Otururken bile temizlik düşünen annelerimiz yürürken ortalığın temizlenmesi işine bayılacaktır. Hem de tasarım sever anneler de bu hediye karşısında şaşkına dönecektir.

4.İlaç Kapsüllerinden Elbise:)

anneler-gunu-hediyeleri-921

İlaç kapsüllerinden bir elbise daha önce görmüş müydünüz? O halde şimdi görebilirsiniz! Kocaman ilaç kapsüllerinden oluşan bu kıyafete her bayan sahip olmak ister. O şanslı kadınlardan biri de anneniz olsun.

5.Parmak Tutacağı;

1194593

Annenizin tehlikeli doğrama işlerini risksiz bir hale getirecek tasarım bir anneler günü hediyesi süper bir fikir olmaz mıydı? Biz düşündük taşındık ve anneler günü hediyeleri arasından en ilginç tasarıma sahip olanlarını tasarım sever anneler için bulduk ve sizlere sunuyoruz. Annenizin beğeneceğinden kuşku duymadığımız bu anneler günü hediyeleri ile annenizi çok mutlu edebilirsiniz.

6.Katlanabilir Kova;

1194592

Çok fazla yer kapladığından şikayet edemeyeceği bir kova anneniz için iyi bir hediye fikri olmaz mıydı? Anneniz bu hediye fikrine bayılcak.

7.Tasarım Duş Telefonu;

5023_3200_04122012_1

Annelere alınabilecek en güzel hediyeler her zaman farklı tasarımlara sahip hediyelerdir. Bu duş telefonu da ideal bir seçenek olacaktır.

8.Ve Tasarım Harikası Kitaplık-Koltuk;

2831

Anneniz hem tasarım hem de kitap sever biriyse bu hediye seçeneği tam da size göre! Bu farklı tasarım hediyeyi de siz aramayın, vakit kaybetmeyin diye sizler için seçtik. Hem siz hem de anneniz çok beğeneceksiniz. Anneler günü jest günüdür, anneleri hatırlama günüdür, onları daha fazla mutlu etme günüdür. Bu özel günde onları mutlu edecek farklı tasarımlı hediyeler arasından en güzelini anneniz için seçmenizi tavsiye ediyor, mutlu anneler günü diliyoruz.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.