Ana Sayfa Babalar Günü Hediyesi Teknolojik 10 Babalar Günü Hediyesi

Teknolojik 10 Babalar Günü Hediyesi

0
Paylaş

Teknoloji çağında yetişen bir nesil olduğumuz için teknolojinin hayatımıza ne kadar büyük katkısı olduğundan bahsetmemize gerek olmadığını düşünüyoruz. Yaptığınız alışverişten, hastane işlemlerinize kadar tüm işlerinizi halletmenize vesile olan teknolojiyi, babalar günü hediyesi seçerken neden kullanmayasınız ki! Siz de alacağınız hediyenin kullanışlı olması taraftarıysanız, teknoloji kategorisi tam da size göre…

Sizin için hazırladığımız bu listede aklınıza gelebilecek standart teknolojik ürünler olduğu gibi daha önce karşılaşmadığınızı düşündüğümüz farklı öneriler de bulunmaktadır. Hem işkolik hem de teknolojik olan babanıza alabileceğiniz en güzel hediye fikirlerimizle karşınızdayız.

Teknolojik Babalara Babalar Günü Hediyeleri 

iPhone 6 
teknoloik-10-babalar-gunu-hediyesi-1

iPhone 6’nın şanını duymayan kaldı mı bilmiyoruz ama babanıza hem lüks hem de teknolojik babalar günü hediyesi almak istiyorsanız, iPhone 6’yı tercih etmenizi öneririz. Teknoloji harikası dedikleri şey bu olsa gerek…

Jawbone UP24 – Akıllı Bileklik

teknoloik-10-babalar-gunu-hediyesi-5

Hayatınızı düzene sokacak bir bilekliğe sahip olmak istemez misiniz? Ne kadar uyuduğunuzu, ne kadar yürüdüğünüzü hatta ne kadar yemek yediğinizi size bildirecek bu teknolojik bileklik sayesinde babanızın hayatını değiştirebilirsiniz. Bilekliğin siyah, pembe, kırmızı ve turuncu olmak üzere dört farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Akıllı bileklik bedenli olup, telefonunuza indireceğiniz uygulaması ile senkronize olarak çalışmaktadır.

 

Minigorilla

teknoloik-10-babalar-gunu-hediyesi-6

“Teknoloji her şeye rağmen güzel fakat bir de şarj problemi olan cihazlar olmasa” derken birden Minigorilla girer hayatınıza. Ve şarj ile çalışan tüm teknolojik aletlerinizin portatif kurtarıcısı olur. Hemen hemen şarj ile çalışan tüm aletlerin şarj edilmesini sağlayan Minigorilla en zor zamanlarınızda yanınızda!

 

iPad

teknoloik-10-babalar-gunu-hediyesi-3

 

Babalar gününde babanıza unutamayacağı bir jest yapmak istiyorsanız, alacağınız küçük bir iPad babanızı fazlasıyla mutlu edecektir.

iPhone/iPad/Android/Tablet PC Bluetooth Joystick

teknoloik-10-babalar-gunu-hediyesi-4

 

İçindeki çocuğu her daim yaşatan babalar kolayına büyüyemezler. Tam bir oyun tutkunu olan babanıza iPhone, iPad, android telefon ve tabletlerde kullanılabilen, telefon ve bilgisayarlara joystick özelliği veren bu ürünü hediye edebilirsiniz.

Laptop 

 

teknoloik-10-babalar-gunu-hediyesi-2

İşi gereği yanında bilgisayarı olmadan yapamayan babanıza verebileceğiniz en ideal hediye tabii ki de laptoplardır. Alacağınız laptop eminiz babanızı fazlasıyla mutlu edecektir 🙂

İsme Özel Ekran Kalemli USB Bellek

teknoloik-10-babalar-gunu-hediyesi-7

Hem ekran kalemi hem de usb olarak kullanabileceğiniz bu ürünün üzerine babanızın ismini yazdırarak babanıza ne kadar özel olduğunu hissettirmeye ne dersiniz?

Kameralı Kol Saati

teknoloik-10-babalar-gunu-hediyesi-8

Hem ses kaydı yapabilen hem de fotoğraf ve video çekebilen bir kol saatiyle tanışmaya hazır mısınız? 8 GB’lık belleği olan bu marifetli kol saati ile babanızın kendisini ajan gibi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.