Ana Sayfa Doğum Günü Hediyesi Yeni Trend Ahşap Hediyeler

Yeni Trend Ahşap Hediyeler

0
Paylaş

Farklı hediyeler arıyorsanız yeni yeni popüler olmaya başlayan ahşap ürünleri incelemenizi tavsiye ederiz. Üstelik kendiniz de ahşap hediye tasarlayabilirsiniz. Tasarlayacak vakit ve yeteneğiniz yok ise de üzülmeyin. Sizler için birbirinden güzel ahşap ürünleri inceledik.

Hem pratik hem de kullanışlı olan ahşap malzemeden üretilen bu ürünler bir kaç adımda basitçe yapılabilir. Tek ihtiyacınız olacak şey kesme, biçimlendirme aletleri, çeşitli odun ve ahşaplar. Haydi hem yapabileceğiniz hem de satın alabileceğiniz ahşap hediyelikleri inceleyelim…

El Yapımı Ahşap Hediyeler 

Ahşap Kuruyemişlik

Küçük bir kütük parçasıyla harikalar yaratabilirsiniz. Tamamen doğal bir hediyeye kim hayır diyebilir ki? Küçük kütük parçasının içini oyarak boşluk oluşturun. İç yüzeyini iyice zımparaladıktan sonra vernik sürün işte bu kadar! İşlemler gözünüzü korkutmasın kolayca bu kuruyemiş tabağını kolayca yapabilirsiniz.

Ahşap Sehpa

Kabul edelim ahşap bir sehpa yapmak hiç de kolay değil. Ancak uygun ölçülerde tahta parçalarını marangozlardan temin ederek bu tarz basit bir sehpa yapabilirsiniz. Denemeye değer!

Ahşap Alyans Kutusu

Alyanslar kendisi kadar kutusuyla da önem arz eder. Klasik alyans kutusu yerine biraz farklı bir tasarımı tercih etmeye ne dersiniz? Doğal ahşaptan üretilmiş olan bu ahşap alyans kutusu, kişiselleştirilebiliyor. Hem kendi hem de sevgilinizin adını alyans kutusunun üzerine yazdırabilirsiniz.

 

Aşk Yemeği Ahşap Müzik Kutusu

Ahşaptan müzik kutusu olur mu demeyin. Çok özel bir tasarımla hazırlanmış olan aşk yemeği ahşap müzik kutusu büyük emekler sonucunda karşınıza çıkıyor. Sevgilinizi de mutlu edecek bu hediyelik müzik kutusu, melodisiyle de etkileyici. Romantik bir hediye arayan herkes için ideal olan bu ürünü herkese tavsiye ediyoruz.

Ahşap Telefon Standı

Basitlik güzeldir, kısa ve öz bir cümle. İşte bu cümleyi haklı çıkaracak bir ürün tasarımı karşımızda. Küçük bir tahta parçası pratik bir telefon aksesuarına dönüşebiliyor.

Tek yapmanız gereken küçük bir tahta parçası bularak telefonunuzun yüksekliğinde boşluk oluşturmanız. Elbette son olarak zımparalamayı unutmayın. Dilerseniz vernik sürerek de telefon tutacağının ömrünü uzatabilirsiniz.

El Yapımı Kütük Mumluk

Yine kütük parçası ile yapılmış pratik bir ürün. İster hediye olarak isterseniz de kendi dekorasyonunuz için bu mumluğu tasarlayabiilirsiniz. Odun parçasının bir yüzeyini tıraşlayarak düz zemin oluşturun. Diğer yüzeyinde ise mum çapında delikler oluşturun. İşte bu kadar basit! Delikleri oluşturmak için matkap ile küçük delikler oluşturabilir daha sonra bu deliği ahşap oyucu yardımı ile genişletebilirsiniz.

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.